Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Engednéd/támogatnád a gyermeke...

Engednéd/támogatnád a gyermeked ilyen irányú jövőjét, kutyásként?


2023. febr. 8. 20:03
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
91%

Ja, mert az úgy, megy, hogy mindenkit felvesznek a seregbe. Látszik, fogalmad sincs olyanokról, hogy egészségi alkalmassági, fizikai alkalmassági, aki itt bukik az nem megy a seregbe.


Nem az a baj, hogy tudatlan vagy, hanem hogy nem is akarsz tanulni, csak mondod a hülyeségeidet.

2023. febr. 9. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én engedném. Felnőtt, azt csinál amit akar, ő élete. Ha még szereti is a kutyákat, mint én, akkor még jobb.
2023. febr. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Ha nekem lenne gyerekem, akkor simán rá mondanám hogy mindenki maga élete kovácsa.

Vagyis most egy szülő mit rontcson a gyerek kedvén?

Ha gyerek az mondja PL hogy nem akar grafikus lenni,hanem katona tiszt,akkor nincs probléma.

Ez olyan hogy szülőnek engedni kell engedni a gyereknek hogy legyen önálló,nem csak fogni a kezét és rángatni-pofozgatni és ordibálni vele mint egy rongybabával/bolondonal. (saját tapasztalat)

2023. febr. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!