Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hosszabb útra magatokkal...

Hosszabb útra magatokkal vinnétek egy kölyök kutyát?

Figyelt kérdés
Akkor lesz 11 hetes, golden retriever kölykök. Az út 3 órás és 2 napot nem leszünk itthon. Etesse addig valaki aki átjön hozzánk, vagy vigyük magunkkal, hogy velünk legyen?

2023. febr. 12. 06:57
A kérdező szavazást indított:
Magunkkal vinni
Etesse valaki
48 szavazat
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
84%
Még nem lesz szobatiszta, össze fogja sz*rni a lakást, gondolom az ismerősnek nem lesz kedve két napig azt takarítgatni. Szóval inkább vigyétek magatokkal, bár kérdés, hogy mennyire bírja az autókázást.
2023. febr. 12. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Ez is egy szempont. Inkább azzal van bajom, hogy sokáig lenne egyedül szegény.
2023. febr. 12. 07:12
 3/27 anonim ***** válasza:
26%
Attól függ. Ha nagyon utálom, szeretném ha sokat szenvedne, akkor biztosan magammal vinném.
2023. febr. 12. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 Maya Bunnyheart ***** válasza:
66%
11 hetes kiskutyát biztos hogy nem hurcolásznám magammal az biztos (stressz a kiskutyának,plusz még nyilván nem befejezett az oltási programja így könnyen össze is szedhet valami betegséget) szóval jobb az ha valaki vigyáz rá.
2023. febr. 12. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 tothp ***** válasza:
89%
Kölyökkutyát ne hagyj egyedül. Amíg egy kutyánk volt, jött velünk. De legalább egy éves volt és szobatiszta. A felnőtt kutyáinkat is csak úgy hagytuk otthon, amikor már szabadon, biztonságosan (a meglógás veszélye nélkül) mozoghattak a viszonylag nagy kertben. És volt egy megbízható szomszéd, aki átjárt etetni.
2023. febr. 12. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
67%
A 2 hónapos gyerekedet is magára fogod hagyni 2 napig?
2023. febr. 12. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
82%
Amúgy én se értem ezt, én minden utazós programot lemondtam, amíg pár hetes-hónapos kutyáim voltak. Aki ennyi lemondásra se képes, az inkább ne tartson kutyát, mert sok olyan helyzet lesz még a következő 15 évben, amikor alkalmazkodni kell hozzá.
2023. febr. 12. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
91%

Őszintén? Egyik se. Ha 11 hetes, akkor nem rég fogadhattátok be. Miért nem később vettétek magatokhoz, ha tudtátok, hogy lesz egy nagyobb utatok? Neki mindkettő szörnyű lesz, egy babakutyának stabilitásra lenne szüksége és törődésre. Szerintem alap, hogy az ember nem tervez utazást a kölyök féléves koráig.

Mivel ez eső után köpönyeg és a felelőtlen magatartáson meg a nemtörődömségen nem segít, akkor inkább vigyétek magatokkal.

2023. febr. 12. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
95%

Nagyon remélem, hogy nem úgy hagynátok magára, hogy majd az ismerős átugrik hozzátok etetni, aztán a nap többi részében egyedül van. Ahhoz még nagyon kicsi. Ha Vác közelében vagytok, még én is elvállalom 2 napra.

Ha autózáshoz van szokva, akkor a 3 órás út alatt kb. egyszer kellene vele megállni egy eü sétára. Attól függően hova mentek, akár vihetitek is, ha belefér, hogy ugyanúgy viselkedik idegen helyen, ahogy otthon.

2023. febr. 12. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
51%

"Szerintem alap, hogy az ember nem tervez utazást a kölyök féléves koráig."


Szerintem meg ember tervez, Isten végez. Lehet hogy temetesre megy. Azt nehéz előre tervezni....

2023. febr. 12. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!