Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy 1 éves shih-tzu...

Van egy 1 éves shih-tzu kiskutyám aki ezekre az ételekre nem allergiás. Bárány,kukorica,burgonya! Ezeket eheti! Segítseg legyszi?

Figyelt kérdés

Tudnátok olyan száraz illetve nedves tápokat mondani amik jók lehetnek?!

Az Acana fresh lamb tápot kapja amibe van alma es sztem arra is allergias es ettol is vakarózik meg nyalogatja magát! Köszi előre is.



#kedvenc #Gazdivagyok
2023. febr. 13. 22:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezt ételallergia teszt alapján tudod, akkor felejtsd is el. Az eredmény nem releváns, hozzá értőbb orvosok nem is ajánlják ezt a tesztet.
2023. febr. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Lehet akkor en itt es most elfelejtenem a tapokat es foznek neki.

Nem biztos, hogy feltetlenul az adott osszetevore allergias, tapok eseteben annyi minden okozhat tunetet, hogy egyszeruen nehez kitalalni, mi lehet neki a jo.

Az allergiavizsgalat meg ugye nem pontos, gondolom allatorvos ezt elmondta, ha volt, hogy keszpenznek nem kell feltetlenul venni az ott kapott eredmenyt.

Probalj meg neki akkor fozni es egyszerre csak egy fajta hust kapjon. Probald ki, hogy biztosan tunetel-e arra is.

En ezt az utat mar vegigjartam a kutyammal, bar allergiavizsgalat nem volt. De kirpobaltunk vagy 20 fele tapot, mindre tunete van, valamire erzekeny bennuk, mindegy, hogy hipoallergen vagy sem.

Mondjuk en barfozok vele mar, de kezdetben foztem es szo szerint mindent meg tudott enni tunet nelkul, semmi baja nincs egyik hussal se igy.

2023. febr. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát én a helyedben főznék neki bárányhúst meg burgonyát és mellé multivitamint adnék.
2023. febr. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Platinum Lamb amd Rice? De amúgy én is főznék a helyedben. Nem nagy cucc egy kicsi shih-tzunak főzni.
2023. febr. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!Külön köszönet hogy nem lettem leugatva! Gondolkodtam már a főzésen de Ti megadtàtok az utolsó löketet!

Amúgy étel allergia tesztet csináltattam egy elég jó helyen de az orvos nem mondta azt hogy ne vegyem készpènznek a tesztet!

2023. febr. 14. 20:19
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj a teszttel, hogy amikor eleve egy allergiás gyulladt állapotban van a szervezet, az jön ki belőle, hogy a kutya kb mindenre allergiás.


A környezeti teszt oke, de az étel csak ablakon kidobott pénz. És simán lehet, hogy a kutyád pl allergiás a poratkára is, tehát nem csak a kaja a ludas.


Amit még tehetsz, hogy a cuccait amivel mosod, lecseréled pl mosódióra, megnézed mivel mosol fel, a fém tálat lecseréled, mert ezek mind mind allergizálhatnak.

2023. febr. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!