Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek melyik legyen?

Jazmin_12 kérdése:

Szerintetek melyik legyen?

Figyelt kérdés

Kisméretű kutyát szeretnék venni. Már megvan a top 4 de nem tudok választani. Itt van 4 link ahol megtudjátok nézni, és ti ezek közül melyiket ajánlanátok?

[link]

[link]

[link]

[link]



2023. febr. 16. 16:14
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
14%
A pulinál kisebb kutya az nem kutya, hanem egér, esetleg macska. Amúgy is minek egy ilyen hanyatló nyugatról származó, zéró funkcióval rendelkező valami?
2023. febr. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem az első képen látható a legcukibb.

De éna helyedben utána néznék mindegyiknek - ha még nem tetted - hogy milyen igényeik vannak, mennyire okosak, milyen kutya iskolát igényelnek és egyáltalán jellemzően milyen az adott kutya. Pl. játékos/tanulkony/hangos/aggresszív. Ezek alapján igyekezném azt a fajtát választani, ami nekem és az életstílusomhoz, lakó környezetemhez a legmegfelelőbb és a leginkább ki tudom elégítENI AZ igényeit.

2023. febr. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim válasza:
66%

Látom nem opció, de nekem máltai selyem van.

Icipici (ha jó helyről származik és fajtatiszta).

Tesómnak yorkija van, az enyém jóval kisebb nála. (Ha a méret szempont)

Nagyon okosak, az enyém 5 hónapos és szobatiszta.

2023. febr. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 A kérdező kommentje:
1. Azért kell kicsi mert lovaglom és van egy ilyen oldaltáskám állatoknak+kellene egy kistestű kutya ami nem egy nagy marha már elnézést
2023. febr. 16. 16:45
 5/55 anonim ***** válasza:
61%

A westiek makacsabbak. A yorkiek nem, viszont ha nem jó helyről veszed, akkor nagyon gáz is lehet a kutya egészsége. A cavapoo egy cuki kutya, a bolognese pedig gyönyörű és naagyoooon naaaagyooon cukiiii.

Nekem bichon frisém van, de nem sokban tér el a bolognese-től. A szőrzetük más.

Ha sorba kéne állítani őket:

1. Bolognese

2. Cavapoo

3. Westie

4. Yorkie

2023. febr. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
79%
1-es miért vagy tuskó?
2023. febr. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 A kérdező kommentje:
5. kb nekem is csak Cavapoo az első
2023. febr. 16. 17:04
 8/55 anonim ***** válasza:
21%
#6 Nem vagyok tuskó, de az én kutyám arra is való, hogy a szomszédságomban népszerűsítse a kutyázást, kutyatartást. Nem fogok külföldi fajtákat népszerűsíteni, az életemnek ez az egyetlen része az, amiben érdekel, hogy magyar vagyok. Nem leszek tuskó attól, mert van egy preferenciám.
2023. febr. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem az amelyik neked tetszik a legjobban :)

De javaslom, ne külső alapján dönts, hanem habitus alapján. Pl a Yorkieval tök sokat kell mozogni, különben egy kis ideggörcs lesz. Nagyon kevés normális Yorkiet látni, épp azért mert azt gondolják hogy ő csak egy szobakutya, holott egy vérbeli terrier.

A Westie szintén egy mozgasigelényes és makacs jószág, imádnivaló rosszcsont, de ő sem szobakuty, ő is terrier.

A másik két fajtával nincs személyes tapasztalatom, de szerintem már nagyon más habitusúak, igazi szobablökinek néznek ki.

Szóval inkább azt gondold át először hogy mit szeretnél csinálni a kutyával, mennyi időd van rá.

2023. febr. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
85%

8

Nem attól vagy tuskó hogy a pulikat szereted, hanem hogy a kisebbeket ledegradálod.

2023. febr. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!