Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kiegészítő ajándékot...

Milyen kiegészítő ajándékot adnál egy könyök kutya mellé?

Figyelt kérdés
Barátnőmnek veszünk egy kölyök kutyust és szeretnénk hozzá pár hasznos, vagy vicces kiegészítőt adni. Van már műanyag rágcsálni való játéka, játék csontja, hordozó, etető-itató tál. Van valakinek jó ötlete? Előre is köszi.:)
2010. okt. 5. 11:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%

Én könyveket. Jan Fennel - Halgassunk a kutyákra és Tanuljunk meg kutyául, Korom Gábor - Neked ugatok, Vámosi-Nagy Nóra - Klikk - ahogy a kutyák szeretnek tanulni


Valami egészséggel kapcsolatosat is.

2010. okt. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

A probléma ott kezdődik, hogy kutyát nem ajándékozunk. Sajnos már én is beleestem ebbe a hibába és később derült ki, hogy a kutyus és a gazdi nem passzoltak össze. Sőt az egyik kutyámat én is ajándékba kaptam és ugyanígy jártunk, a kutyám túl domináns hozzám képest és ez állandó problémák forrása. :(

Azt javaslom neked, hogy ne ajándékozz kutyát. Akár tud róla a barátnőd, akár nem. Egy kutya 15 évre szóló kőkemény felelősség, nem pedig játékszer, nagyon fontos, hogy ő dönthesse el, valóban akarja ezt a felelősséget, ő válassza ki a fajtát is és az adott alomból a kölyköt is.

Élőlényt ajándékozni buta és felelőtlen cselekedet!

2010. okt. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel egyet kell hogy értsek.
2010. okt. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Egyet értek az utolsóval, de ebben az esetben nem erről van szó. Egyszerűen rég óta szeretne kiskutyát, már többször néztünk is együtt kutyusokat, de a férje nem adta a hozzájárulását a dologhoz. Most viszont megváltoztatta a döntését, így jöhet a kutyus. Hidd el, nem lesz probléma a kutyus és a gazdi között, ez 100%. :) Azért köszönöm, hogy erre is gondoltál.
2010. okt. 5. 11:29
 5/12 anonim ***** válasza:
így igaz, ha kutyát akarsz ajándékozni vagy plüssből legyen vagy fizesd a költségeket, de ő válasszon (egy vicces kutyakupont kapjon mondjuk, ami arról szól, hogy ha kutyát választ a számlát neked küldje x összegig)
2010. okt. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Lehet még alvóhely; a tenyésztőjét megkérdezni milyen fajta tápot eszik, abból pár kilo; kisméretű kölyökhám; biléta (névvel, teloszámmal); sampon+kozmetikumok ha olyan a szőre.

Na, ha ezt mind összecsomgaoljátok szép nagy pakk lesz :D

Ha valami vicceset is akartok akor talán valami ilyesmi: [link]

Kutyakakis felszerelés.

2010. okt. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

"Élőlényt ajándékozni buta és felelőtlen cselekedet!"


Ez így van.

Én se örültem volna ha valaki más választja ki az én kutyámat - hiába akartam már őt 2 éve... Én tudtam mit szeretnék, mit várok el tőle, jellemben és küllemben egyaránt. Ez nem egy pulcsi ami ha nem tetszik visszamész a számlával és kicseréled.

Én elhiszem, h jót akarsz, de a kutya érdekeit is nézd ne csak azt, h ez így milyen aranyos dolog stb.

2010. okt. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szerintem sem jó ötlet másnak kutyát venni. A kutyát a gazdi válassza! Én sem örülnék, ha már régóta tervezgetném, hogy lesz kutyám, és erre kiválasztaná valaki helyettem. Pedig nem is olyan jellemű kutyát választottam volna, nem is olyan fajtát stb.


Az hogy a kutya mellé vesztek neki ajándékot, az jó ötlet. :) Vehettek neki valami alvó helyet, nyakörvet, hámot.. klikkert

2010. okt. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Egy kupont amit beválthat az álatala kiválasztott fajta vagy keverék általa választott egyedére. Ez olyan mintha férjet választanál neki látatlanban 15 évre. Honnan tudod hogy olyat szeretne e, kijönnek e, kölcsönös e a szimpátia? Szar ötlet.
2010. okt. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ahoz képest, hogy alig ismeritek a hátteret, segítség helyett támadást kapok.. szomorú. Csak hogy értsétek, a lány aki kapja, egy állatmenhelyen dolgozik, minden nap látja azt a kutyát, akit évek óta haza szeretne vinni, de nem lehetet... ezek után kapok segítséget? Előre is köszönöm. (Amúgy én is állat barát vagyok, nem tartom helyesnek ha csak "úgy" ajándékoz valaki kutyát.)
2010. okt. 6. 16:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!