Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fekete kistestű lány kutyának...

Fekete kistestű lány kutyának rózsazsín hám, de kék szalagos flexipóráz, az mennyire ciki?

Figyelt kérdés
Hámból lányosat szeretnék, hogy lássák, hogy lány, de a póráz az én kezemben lesz és én a kéket szeretem:D
2023. febr. 18. 18:05
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
A kutya nem fog törődni vele.
2023. febr. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
De rám nézve nem ciki? Egyrészt, hogy lány kutyára kék pórázt csatolok, másrészt, hogy nem összeillő, hanem különböző színűek a cuccai.
2023. febr. 18. 18:09
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem ciki.

Senki nem fogja nézni, hogy milyen pórázon sétáltatod a kutyád.

2023. febr. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Csak azért kérdem, mert azt szoktam látni, hogy lány kutyára sárga, rózsaszín, piros cuccokat adnak, mindig ugyanolyan színű nyakörv/hám és póráz. Fiúra meg kék, zöld, vagy fekete.

Olyat is szoktam látni, hogy pici fehér lány kutya full rózsaszínben, póráz, hám, ruha is rózsaszín és felnőtt férfi sétáltatja, ami fura, a kezében a rózsaszín póráz.

Azért gondoltam, hogy az én helyzetem is fura.

2023. febr. 18. 18:11
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Én pórázból mindig feketét veszek, hámból a fiúkutyámnak fekete van, a lánynak piros. Az alapszíneket szeretem. Cikinek nem ciki, ha kevered, csak én pl. szeretem, ha megy a ruhámhoz is, és nem szoktam szivárványszínekbe öltözni :D
2023. febr. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Arra is gondoltam, hogy mindenből neonzöldet veszek, mert az természetes szín, tetszik és fekete kutyán jól néz ki.

Én amúgy fekete, kék, szürke cuccokba járok, meg terepmintásba, de lány vagyok:D

2023. febr. 18. 18:40
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki leszarja

Ezen ne izgulj:)

2023. febr. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
85%

a neonzöld hogy természetes?


amúgy vennék fekete vagy szürke pórázt, azok jól kombinálhatóak, vagy a terepmintáshoz a keki póráz még jól kombinálható rózsaszínnel, ha akarod.


De egyébként már rég nem kell kék/rózsaszínbe öltöztetni sem a kutyát, sem a gyerekeket

2023. febr. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
89%
Isten bizony bármit megadnék azért, hogy ilyen kapitális problémáim legyenek.
2023. febr. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Ez nem probléma csak egy elmélet.

Nem a neonzöld, a sima zöld a természetes, ilyen fűzöld, de mégis élénk, csak azért írtam, hogy neon:

[link]

2023. febr. 18. 18:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!