Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan szaporodik a francia...

Hogyan szaporodik a francia bulldog?

Figyelt kérdés

Első olvasatra tényleg abszurdumnak tűnhet a kérdésem, de az Animal Planet 101 kutya című műsorában azt hallottam, hogy a francia bulldogok testfelépítésükből kifolyólag képtelenek a párosodásra. De akkor hogy a csudába szaporodnak?? Nekem ez nagyon gyanús :S

(Sajna a műsornak csak a végét kaptam el, ahol gyorsan átfutottak az említett kutyák tulajdonságain, szóval lehet, hogy elmondták az okokat, de én már nem hallottam)


2010. okt. 5. 15:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem te félrehallottad. Osztódnának?
2010. okt. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
68%
Ha nem jönne össze,bár vannak ügyesek akik megoldják, akkor inszeminálással. Magyarul mesterséges megtermékenyítéssel.
2010. okt. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
10%
Bemegy a spermabankba... :D
2010. okt. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Elmondták, hogy mesterségesen szaporítják őket, mert a fejük a testükhöz képest elég nagy, és nem férne át a szülőcsatornán.

Tehát a kérdésedre a válasz: mesterségesen szaporítják őket :)

2010. okt. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Megtermékenyülni képesek, megszületni nem tudnak, mert túl nagy a fejük, császárral hozzá világra őket.
2010. okt. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
47%
Nem is igazán értem,miért kell fenntartani életképtelen fajtákat.
2010. okt. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Hát...ezt...én sem értem :S Nagyon cuki meg minden, de ez iszonyú rossz lehet a szegény szukának!! Meg arról nem is beszélve, mekkora a költség, ami a szaporításukkal jár...gondolom jó drága kutyafajta lehet :S
2010. okt. 5. 15:54
 8/12 anonim ***** válasza:
Szegény kérdező, és 15:42-es. Hogy mit fogtok kapni az fajtatiszta tenyésztőtől méregdrágán vásárolt kutyák gazdáitól. Majd jönnek az állatvédők, főleg önkéntesek, hogy mit képzeltek...
2010. okt. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Hát ha az állatvédő igazán értelmes, akkor mellénk fog állni, mert ő is tudja, hogy fölöslegesen szenvedést okozni egy állatnak nem fair.
2010. okt. 5. 16:25
 10/12 anonim ***** válasza:

Én olvasgatnék ebben a kategóriában kutyás témákról. Vannak egészen furcsa válaszok, érdekes felfogású kutyások. Akik csak a fajtatiszta kutyákat engednék tartani, a keverékeket meg felszámolni. Akik szerint a keverék egy fölöslegesen megszületett állat. Akik szerint minden keveréket ivartalaníttatni kell akár kan, akár szuka, hogy ne tudjanak szaporodni, mert feleslegesek. Mindenki pedigrés kutyát tartson, bármilyen célból is szeretné. Hobbi, házőrzés, mindegy, de csak kifogástalan felmenőkkel, megfelelő kiképzéssel rendelkező kutyák érdemlik meg az életet.

Nekem már sokszor tátva maradt a szám 1-1 szájtépő válaszoló miatt. (2 kutyám, 3 cicám van, nagy telken álló házban lakunk)

2010. okt. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!