Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az Óvási, Etikai vagy a...

Az Óvási, Etikai vagy a Fegyelmi bizottságnak van valami elérhetősége?

Figyelt kérdés
Szeretném megkérdezni (hátha valaki tudja) hogy mi az Óvási, Etikai vagy a Fegyelmi bizottságnak az elérhetősége.Már néztem a MEOE honlapján de nem találtam semmi hasznosat.Bele keveredtem egy elég csúnya ügybe, pedig nem akartam.De ki akarok keveredni belőle.És talán így megoldható lenne, mert máshogy nem megy.
2010. okt. 5. 16:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Véleményem szerint nincs... Az egész MEOE semmire sem való, csak hogy szerencsétlen, fajtájukért élő-haló, a fajta nemesítésén ügyködő igazi tenyésztőktől horribilis összeget csajlanak ki a semmire. Mindenki puszipajti a másikkal, meg a s*ggnyalás ezerrel, így ha nem vagy közvetlen jóban az illetékesekkel, a másik fél meg igen, majd te jársz rosszabbul.
2010. okt. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Etikai bizottság egy vicc. Komolyan, ha teheted inkább hanyagold. Komolyan megkérdőjelezem az ott lévők hozzáértését.
2010. okt. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Keresd meg Dr. Pozsonyi Anikót.Az MKSZ honlapján megtalálod az elérhetőségeit.
2010. okt. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Még kezdő vagyok de kezdek elég jóba lenni a "nagy kutyákkal".Az a baj hogy az én kutyáim le bírálják normálisan míg az ellenfél kutyájához hozzá sem érnek és úgy kap fajtagyőztest.Elég hamar robbanok de most megvártam hogy mi lesz.Már vagy 10-szer ugyanaz a bíró küldte el a kutyát velem együtt a p*csába.De tavaly még jó volt,ugyanez a bíró adott az egyik kutyámnak fajtagyőztes címet.4 kutyát szoktam általában vinni.És így elég sok pénzt kidobok az ablakon a semmiért.Így hát gondoltam panaszt nyújtok be a bíró ellen.Fura módon a másik tenyésztő ha nem ismer egy bírót vagy nem jön el vagy az én kutyám nyer.Egy kicsit elegem van már.

Gondolom majd fogják írni hogy akkor menjek más bíróhoz.De a közelben legtöbbször ez a bíró van.

Ha valaki velem hasonló cipőben jár írjon!

Mondták már hogy ne foglalkozzak vele,de akkor is rosszul esik és bánt a dolog, a pohár meg csordultig van.

2010. okt. 5. 16:25
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi segítséget is!!!
2010. okt. 5. 16:26
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia! Velem is ez van MINDIG! Meg a mutyizás, a kezelés, szevasz xy, mizujs? Így a bíró a kiállítónak. De már megtanultam, kedves kis országunkban KIZÁRÓLAG KÜLFÖLDI bíróhoz viszem a kutyáimat. Érdekes, hogy így már BIS dobogóra is álltunk...

De egyébként nem fogsz menni semmire. Csak magad ellen hergeled még jobban a másik sporttársat meg a bírót is. Egyszerűen ne vidd oda. Ha megteheted, menj külföldre.


(Első vagyok)

2010. okt. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Egyik ismerősöm azt tanácsolta hogy fizessem le a bírót.De milyen az már.Utána meg majd kérődzik rajtam vagy zsarol.áááá már nem tudom mit csináljak. :S:S
2010. okt. 5. 16:50
 8/9 anonim ***** válasza:

Egyszerűen nem kell hozzá járni :) Inkább fizess több benzinpénz egyszer, mint kétszer csak kitűnő jusson, szerintem.


Ha lefizeted, az miért jó? Nem tudsz meg olyat a kutyáról, ami a tenyésztéshez valóban fontos lenne. Nem tudod meg az előnyeit, a hátrányait, nem tudod, pl. a szukára milyen kant tegyél rá azért, hogy valóban nemesíts. Jó, nyilván ismered a fajtát, de fontos a sok vélemény :)


(Első)

2010. okt. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Jaj, ezen ne mérgeld magad! Van olyan bíró, akihez én sem szívesen viszem a kutyámat, de nincs is rá szükség. Annak amúgy sincs sok értelme (és értéke sem), ha egy kutya mindig ugyanannál a bírónál kap címeket. Olyan meg minden ellentétes híresztelés ellenére létezik, hogy "sztárkutya", neki kb mindegy, hogy a világ másik részéről érkezett bíró bírálja-e, vagy egy hazai, ha ő ott van, akkor szinte biztos, hogy ő a BOB, mert annyira toronymagasan jobb a többinél.


Amúgy gondolj bele, hogy mire mennél az óvásoddal?! Kap a bíró egy ejnye-bejnyét, és utána majd a te kutyádat kedvezően bírálja? Dehogy!

2010. okt. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!