Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Két ilyen kutya jól kijönne...

Két ilyen kutya jól kijönne egymással?

Figyelt kérdés
Egy 1 éves mellé jönne egy kölyök ugyanolyan fajta,ivartalanított nőstény. Van valakinek hasonló társítás? Ha ketten vannak,kevésbé fogadnak szót? Bántják egymást,vagy végre nem unatkoznak egyedül?
2023. febr. 22. 17:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
A jelenlegi kutya hogy jön ki másokkal?
2023. febr. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem foglalkozol velük ketten is unatkozni fognak.
2023. febr. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nem az enyémek! Családtagomé,csak kíváncsi vagyok,mi lesz. Én tuti nem vennék még egy kutyát (mondjuk nekem egy sincs). A mostani kijön a kutyákkal,meg a macskákkal is. Sokat törődnek vele, mármint viszonylag,mert estig dolgoznak hétköznap. Napközben a házban van a kutya,jó nagy térben. Elég nyugis, elvan, utál kint lenni.
2023. febr. 22. 18:29
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon egyén / fajtafüggő. Vannak full barátságos kutyák, akik imádják a többi kutyatársat, örülnek a társaságnak és vannak akik nem. Nem írtad pl. milyen fajtáról van szó, fajtajellem miatt az sokat számíthat...

Van olyan, aki köszöni teljesen jól elvan egyedül egész nap, és van aki boldog, hogy van egy játszótársa egész nap. Ettől még kellő odafigyeléssel továbbra is lehet őket nevelni, tanítani. Sőt olyat is láttam, ahol a fiatal tanult a tapasztaltabbtól.

2023. febr. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
89%

Megmondom oszinten, hogyha most a kutya tok nyugiban elvan otthon, en tutira nem bontanam a rendet egy uj kutyaval.


Mert nem biztos, hogy elszorakoztatjak egymast, ha egyedul vannak, sot, ha az uj kutya mondjuk elkezd rombolni, akkor a regi is siman kovetheti a hulyesegben.

A legnagyobb butasag szerintem csak azert 2 kutyat tartani, mert a gazdi sokat dolgozik. 1 kutya helyett akkor 2 van kinozva a hosszu egyedullet miatt.

Es nem lehet tudni, hogy a masodik ezt hogyan fogja birni. 🤷‍♀️

2023. febr. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nem tűnik úgy,hogy zavarja az egyedüllét. Sokszor átmegyek hozzá,le se bagózik. Örül,amikor bejövök,2x eldobok neki egy labdát,aztán otthagy. Hempereg a kosarában,rakosgatja a játékait, rágja a cuccait,alszik. Ugatni sem szokott. Szóval amúgy nem unatkozik sztem. Én megpróbáltam lebeszélni őket a másik kutyáról de nem sikerült.
2023. febr. 22. 19:14
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Sztem ha most jól reagál más kutyákra, akkor foglalkozással és összeszoktatással jó lesz.
2023. febr. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%

Ket ellenkezo nemu kutya legyen.


Ott a tenyesztonel kell oket osszenezni!!! Ne akarjatok raeroltetni,akivel nincs meg az azonnali szimpatia!!!

2023. febr. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Miert nem jo ket nosteny?
2023. febr. 22. 20:22
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Simán tartható 2 azonos nemű kutya egymással.A kan kutyákat ivartalanítani kell és nem lesz még véletlenül se verekedés.Ez a fajtától és a kutya személyiségétől is függ,hogy elviseli e a másik kutyát vagy szüksége van e rá.Van olyan kutya aki tökéletesen el van egyedül is és nem igényli a társat,de van olyan is aki élvezi,ha van kivel játszani.Nem csinálnak rosszat azzal,hogy hoznak egy új kutyát amennyiben jól bánnak vele.
2023. febr. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!