Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Állatkínzást hol lehet bejelen...

Állatkínzást hol lehet bejelenteni, ha a jegyző nem opció? Elegem lett a szomszédból, többször ajánlottam segitseget, többször kertem vigyek orvoshoz a kutyát semmi!! Nem tudom hány éve volt utoljára beoltva (lehet soha)

Figyelt kérdés
El akartak altatni de igazabol arra is sajnálják a pénzt. Naphosszat be van zárva a pincebe kajat normalisat meg életében nem látott ráadásul beteg a bőre véresre vakarja. Az országos allatvedorseg elhajtott, tanácstalan vagyok de már nem lehet ezt nézni! Szeretem az állatokat és ez undorító
2023. febr. 24. 14:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
31%
Miért nem veszed meg? Biztosan olcson adnák.
2023. febr. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
87%

Tetovált állatmentők esetleg akiket én nagyon korrektnek hallottam. Persze hatósági jogkörük nincs.


Amúgy nem akarlak elkeseríteni, de Magyarországon az állatvédelmi törvény az csak dísznek van kb...

2023. febr. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
84%

#2 vagyok, egy próbát megér:


[link]

2023. febr. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
87%

Nebih

[link]

2023. febr. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
84%
+1 a Nebihnek
2023. febr. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
78%
Szurkolók az àllatokèrt
2023. febr. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
26%
Azért tipikus, hogy a megvásárlás lehetöségét ennyire lepontozták. Van felháborodás, meg ilyen olyan szervezetek vonuljanak, intézkedjenek, de ha két fillért rá kellene költeni, na azt már nem. Nagy harcos állatvédök!:-(
2023. febr. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
1. Azért nem mert nekem sajnos nincs idom rá. Van egy kutyusunk a családban már o nem szereti a többi kutyát, én meg nem igazán sokat vagyok itthon :/ mondtam ajandekozzak el dehát semmit nem er a szep szo
2023. febr. 24. 18:36
 9/17 A kérdező kommentje:
Egyébként ha lenne idom nyilván segitenek rajta de ez a maximum most sajnos amit tehetek. Nem én pontoztalak le
2023. febr. 24. 18:37
 10/17 A kérdező kommentje:
Jelentettem mindkét helyen. Bizok benne hogy lesz valtozas
2023. febr. 24. 18:48
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!