Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Irjatok már kérlek állatklinik...

Irjatok már kérlek állatklinikákat akik nyitva vannak hétvégén is? Szabolcs megyében

Figyelt kérdés
2023. febr. 24. 21:46
 1/6 Metionin ***** válasza:
100%
Nyíregyházán a nagy klinikán tuti van ügyelet, többet nem tudok. Szatmári részen laktam sokáig de arrafelé örül az ember, ha van rendes rendelő. De problémafüggő, az ügyeletes állatorvos mindenhol kimegy. De ha kell labor, röntgen, ilyesmi, akkor Nyíregy a biztos.
2023. febr. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
2023. febr. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Állatorvosi ellátás:

Hétfő - Péntek: 8-20 óráig


Egyéb időpontokban állatorvosi ügyeletet tartunk.


Kérjük, hogy az ügyeleti szolgálatot a következő esetekben vegyék igénybe:


sürgősségi betegellátás: mérgezett, vérző, életveszélyes állapotban lévő állatok

balesetes állatok, szülészeti segélynyújtás

sürgősségi műtétek végzése


Egyéb esetekben a vizsgálat ügyeleti időben 10.000 Ft. Ez az ár nem tartalmazza a gyógyszerköltséget és az egyéb kiegészítő vizsgálatok díját.

Ügyeletben hívható telefonszám: 06-30/2060969

2023. febr. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
49%
Szia szerintem én írtam a másik ki írásodhoz is hol laksz? nekem van a telefonomba egy állatórvos száma.
2023. febr. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
64%
A 3mas hozzá szólását fogadmeg
2023. febr. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
ha hétvégén nem jutsz el, hétfőn vidd be a Barzóba, Laciéknál profibb és kedvesebb csapatot nem találsz
2023. febr. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!