Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hozzáértők, vennétek ebből az...

Hozzáértők, vennétek ebből az alomból kiskutyát?

Figyelt kérdés
A fajta jellege a kérdés szempontjából nem lényeges. Egy tenyésztőnél lefoglalóztam egy 8 hetes kiskutyát, melyet 10 hetes korában hozhattam volna el. A tenyésztő értesített, hogy az általam lefoglalt kiskutya tegnap reggelre elpusztult. A tetemet bevizsgáltatták, állatorvos szerint hirtelen szívmegállás lépett fel. Tenyésztő mondta, hogy van még egy kiskutya az alomból, aki nincs lefoglalva, vegyem meg őt. SZERINTETEK?

2023. márc. 1. 20:20
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
93%
Én nem venném meg.
2023. márc. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
92%
Én sem venném meg.
2023. márc. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
75%
Kizárt, hogy tenyésztő legyen az illető.
2023. márc. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
12%

Attól függ,hogy mondjuk mire venned és megfelelő lenne a kutya vagy sem.


Pl ha tenyésztésre és rosszabb a megmaradt kiskutya anatómiája akkor nem venném meg.


Illetve én pl akkor sem ha túl domináns és túl pörgős lenne. Akkor sem hoznam el.


De persze neked kell eldontened,ha amúgy családi kutya lesz és olyan habitusu volt mint az elpusztult akkor elhoznam.

2023. márc. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

#3.

A tenyésztő azt mondta, hogy apakutya több versenyt is nyert. Laikus lévén, én ezt elhittem, meg az alom összes tagja még odahaza volt, gyönyörű kicsi állatok! De most ez a hír engem mellbevágott, és nem tudom mi tévő legyek. A bizalmam megrendült. Miből gondolod, hogy nem tenyésztő? Ez most nekem nagyon fontos dolog lett volna, és így megtévesztenék az embert? Ez elkeserítő.

2023. márc. 1. 20:44
 6/28 anonim ***** válasza:
93%
Én nem venném meg, szerintem a kutyát eladta, te meg már lefoglaltál egy kutyát, jó lesz neked a maradék is!
2023. márc. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
95%
Ezért kellene tudni hogy melyik fajtát választottad. Mert ebben az esetben nagyon nem mindegy.
2023. márc. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
91%
Az azért a laikus is tudja, hogy bemondásra nem hiszünk el semmit. A mi második vizslánk egy neves tenyésztőtől származott. Amikor epilepsziás tünet jelentkezett, akkor kiderült, hogy már volt másik kutya is ugyanabból a tenyészetből epilepsziás.
2023. márc. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
92%
Gyanítom nem halt meg a kutya hanem több pénzt kapott érte mint amiben megállapodott veled.
2023. márc. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
96%
Nem. Ha pedig a foglalót nem utalja vissza akkor feljelenteném.
2023. márc. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!