Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ivartalanítás utáni hazaszállí...

Ivartalanítás utáni hazaszállítás?

Figyelt kérdés
A hónapban műtik a kutyámat, kistestű 6 kilós kan kutyus. Az állatorvosi rendelő gyalog 10 percre van, jogosítványom nincs. Ha a műtét után gyalog, hordozóban hozom haza az rendben van? :)
2023. márc. 1. 20:37
 1/10 anonim ***** válasza:
16%

Persze. Igazából hordozó sem feltétlenül kell Csak majd szép lassan totyog, néha leül útközben.

Én is ugyan ebben a szituban voltam anno, és lábon jött haza. :)

2023. márc. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ!!:)
2023. márc. 1. 20:42
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hordozóban simán viheted. Szerintem inkább tedd bele, ne lábon akard vinni, az altató hatása még tart majd, mikor kiadják, hiába lesz már ébren, kóvályognak még olyankor. Meg amúgy is biztonságosabb úgy neki, nehogy pont találkozzatok másik kutyával, és bármi legyen, jobb az óvatosság.
2023. márc. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hat azert arra illik figyelni, hogy altatas utan nem igazan tudjak meg szabalyozni a testhomersekletuket, szoval melegen kell tartani az allatot.
2023. márc. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ivartalanítás után nem fog a lábán haza menni ez fix!! Főleg nem 10 percet gyalogolni. Szóval akkor inkább hordozó. Valakit nem tudsz megkérni? Én a taxit is megfizetnem.
2023. márc. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én anno kölcsönkértem hordozót, de kicsi lett, így nem tudtuk használni. Ha nincs neked se, akkor se lábon menjen a kutya, én betekertem puha pokrócba és kézben vittem haza, óvatos lassú tempóban hogy ne "rázkódjon" ahogy lépek. De nekem kicsit nagyobb is az eb :) ha van hordozó, mindenképp abban.
2023. márc. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Tegyél a hordozóba valamilyen plédet esetleg pelenkát,mert ilyenkor nem tudják szabályozni a testhőmérsékletüket és képesek maguk alá pisilni is.Nyugodtan viheted hordozóban a kutyust,nem lesz baja.
2023. márc. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem, ha megoldod, hogy ne fázzon, akkor teljesen rendben van. Mi egyébként egy takarókkal kipárnázott talicskában toltuk haza a nagytestű kutyánkat a szomszéd utcában lévő rendelőből. Nem elegáns, viszont így sokkal kevesebbet kellett kézben cipelni és kevésbé is rázkódott. Az már az állatorvos javaslata volt, hogy legyen egy szállító takaró, aminek a sarkait megfogva felemelhettük, így ki-be emeléskor sem kellett nagyon piszkálni.
2023. márc. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 NTBS ***** válasza:
81%
A hordozó jó megoldás lehet. Esetleg nincs egy ismerős, aki tenne egy fuvart?
2023. márc. 2. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hozhatod abba persze. Mi is ezt csináltuk.
2023. márc. 2. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!