Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mivel győznétek meg valakit,...

Mivel győznétek meg valakit, hogy nem érdemes Yorkiet 25-30 ezer forintért venni, tk nélkül?

Figyelt kérdés
2010. okt. 5. 22:20
 1/9 anonim ***** válasza:
59%
Mutassál neki felnőtt yorki képeket,akiket ennyiért vehettek kb... Semmi köze nem lesz a yorkihoz(legalábbis nem sok)
2010. okt. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]

[link]


Kerestem Neked párat...

2010. okt. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Előző, remélem csak a szarkazmus beszélt belöled, szép keverékeket sikerült kiválogatnod :D


Kérdező, szerintem ajánld neki hogy alaposan olvassa el az olcsokutya.uw.hu weboldalt ... vagy olvasd el te és meséld el neki.

Az a baj hogy soha nem lehet meggyözni öket (vagy legalábbis nagyon ritkán), magyar ember márcsak ilyen .. az occcsó csak jó lehet és kész.

2010. okt. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Második valószínűleg elrettentő példának rakta be a linkeket.

Én már két ismerősömet próbáltam meggyőzni, az egyik nem vett végül, igaz más miatt.

A másik vett 15 ezerért. A kutya másfél éves, és folyamatosan remeg. Éjszakánként is rátörnek ilyen rohamok.

Utólag már nem akartam mondani, hogy ugye én szóltam előre...

2010. okt. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
17%
Nem értem, hogy miért kell a tk? Nekem is van yorkim, nincsen neki tk, és mégis imádom. Nem agyon tenyészteni szeretném, vagy a Te vásárlód igen? Szerintem ha látja a Te kutyádat, és fényképen a kicsik anyját/apját az bőven elég kellene, hogy legyen neki.
2010. okt. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
15%
Bocsi, elolvastam a dolgot, tehát lebeszélni szeretnéd! Elnézést, de akár hiszed akár nem pont a kutyám miatt vagyok ki, most esett le vagy 3méter magasról, nincsen neki tk és mégis túlélte! Én nem minden esetben beszélnék le senkit, mert lehet az a kutya is ugyanolyan édes, és okos mint akinek van tk!
2010. okt. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
51%
Aki nem ért hozzá, az hallgasson! A kutyád esett 3 métert és semmi baja, mert nincs TK-ja? XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Nyilván ezért nem lett baja.. Úristen :D És ilyen emberek tartanak kutyát! Borzasztó!
2010. okt. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
ha lett volna tk-ja tuti meghalt volna az eséstől, mi? Furcsa logikájuk van egyeseknek.
2010. okt. 6. 12:57
 9/9 anonim ***** válasza:

11.22-esnek:bocsika,de te nagyon sötét vagy.

Mi köze a papíroknak ahhoz,lett-e baja a kutyának?

Kérdésre válasz:aki a kutya árát nézi vásárlásnál elsősorban,annak csak a pénz a fontos,olcsón divatkutyát.Szerintem csak úgy lehet meggyőzni,ha elmagyarázod neki:az olcsón vett kutyára valószínűleg ingét-gatyáját rákölti.

Én is így jártam:"minek nekem a tk,úgysem tenyésztek!"felkiáltással vettem egy olcsó kutyát.Mai napig(2,5 éves)félmilliómban van a szaporítótól hozott betegégei miatt.

2010. okt. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!