Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Én ezt nem értem, miért van ez?

Én ezt nem értem, miért van ez?

Figyelt kérdés
Bárhova megyek faluba, városba mindig követ egy kutya!Nem is ismer és eljön velem! Tegnap a sulinál meg várt egy husky és felkísért a buszra! Ma reggel mikor szálltam le a buszról ott feküdt a buszmegállóban és elkísért a dokihoz! Minden faluban/városban követ egy kutya! Nem félek de ijesztő! Néha azt gondolom, hogy a halott kutyum az!
2010. okt. 6. 10:40
 1/4 anonim válasza:
100%

SZIA!

VELEM IS MEGTÖRTÉNT MÁR EZ AZ ESET. LEHET, HOGY GAZDIT KERES AZ ILYEN KUTYUS, TARTOZNI SZERETNE VALAHOVA. ÉN MINDÍG NAGYON SAJNÁLOM ŐKET.

2010. okt. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szia! én is ugyan így vagyok. A múltkor a Lidl-be 2 jött be velem, pedig azért mentem be, hogy elmenjenek. :)). Az állat érzi, hogy ki szereti. Ez ösztön. Sajnos, nem vihetünk minden kutyát haza.
2010. okt. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

De velem minden faluba/városba megtörténik! Haza, boltba, dokihoz kísérnek! Nekem ez nagyon fura volt. Mikor kicsi voltam akkor is egy idegen kutya oda jött hozzám mások meg sikoltozva dobálták, de mellettem maradt! És a mai napig nem tudom felfogni, hogy miért pont hozzám jött oda a kutyus! Még arra se tudnám fogni, hogy ma a kaja végett jött volna el velem a husky mivel semmi kaja nem volt nálam!


Lehet, hogy tényleg csak egy szerető családba akar tartozni már 3. napja, hogy szegény Husky mindig követ! :$ Én befogadnám de, van már 3 kutyunk! =(

2010. okt. 6. 14:57
 4/4 anonim ***** válasza:
nem kell ilyen misztikus dolgokra gondolni rögtön, csak annyi az egészt, hogy nyugodt és pozitív energiát sugárzol amit a kutyák igencsak szeretnek, és szeretik az ilyen kisugárzású embereket. ezért követnek téged, én büszke lennék rá.
2010. okt. 7. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!