Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet Bordeauxi dogot lakásban...

Lehet Bordeauxi dogot lakásban tartani?

Figyelt kérdés
2010. okt. 6. 11:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen. Konkrétan ismerek egyet, aki lakásban van tartva és nagyon élvezi, bár ez függ a lakás méretétől is, nyilván a 33 négyzetméter nem az optimális lakásnagyság.
2010. okt. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyi időd van, hogy kint legyél vele. Ha meg tudod neki adni a neki való életmódot, akkor minden kutyát lehet lakásban tartani.
2010. okt. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Lehetni lehet, a kérdés inkább,hogy érdemes-e.

ha az illető vállalja, hogy napi szinten kimozgatja a kutyust, akkor nem probléma. De egy ekkora kutyának hatalmas a mozgásigénye. Neki nem elég 1 kör a ház körül.

2010. okt. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Lehet, ha eleget tudod sétáltatni, és ha nem zavar hogy kissé nyáladzik.
2010. okt. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
48%
Minden kutyát lehet lakásban tartani! Egy dog is elvan 40nm-es lakásban, csak a gazdája mellett lehessen! Egyébként a molosszus fajták nem igéen mozgékoynak, inkább lustálkodni szeretnek az alkatukból eredően. Egy kistestű kutyát többször kell sétáltatni. Minden kutya a falkájával akar lenni, mivel társas lények.
2010. okt. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2010. okt. 6. 12:00
 7/8 anonim ***** válasza:

off:a komondort pl nem lehet lakásban tartani mivel megőrül ha nem járörözhet

on:igen lehet

2010. okt. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is van, bár én nem lakásban tartom. Szerintem semmi akadálya. Csak vidd ki sokat játszani. Ha kijátszotta magát nagyon szeret lustálkodni.
2011. okt. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!