Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Esett már le valakinek a...

Esett már le valakinek a yorkija kb.3méter magasról? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem tört el semmije, úgy látom, hogy nincsen fájdalma, de azóta fáradékonyság jellemzi, és néha beremeg. Aggódom érte, de a telefonban azt mondta a Dr. nő, hogy felesleges lenne bevinni... Kérlek adjatok tanácsot, vagy meséljétek el, ha volt hasonló esetetek! Köszönöm, előre is!
2010. okt. 6. 11:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
19%

Most írtad, hogy nincs törzskönyve és azért túlélte .. akkor miért izgulsz?

Megijedt nyomrult állat, nyomkod meg a végtagjait, ha nem jelzi hogy fáj neki, akkor hagyd egy picit pihenni ... majd megnyugszik.

2010. okt. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
vidd másik orvoshoz, megnyugszol te is meg a kutya is, ha sétálhat egyet...;)
2010. okt. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Első válaszoló azt hol olvastad hogy nincs törzskönyve és azért élte túl?Én 3-szor elolvastam és nem találtam ilyet ▒


Kérdező:

Ha nem jelez fájdalmat akkor valószínűleg semmi baja.Figyeld,hogy mit csinál,hogyan viselkedik és ha látsz rajta esetleg mégvalamit ami aggodalomra ad okot akkor vidd dokihoz. ☺

2010. okt. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hogy került olyan helyzetbe, hogy 3 méter magasról leeshetett??...szegény kutyus:(
2010. okt. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
2010. okt. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Biztos meg akart tanulni repülni, mert nincs TK-ja és azt hitte madár! xDDD Inkább vidd el orvoshoz!
2010. okt. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
25%

2 fontos dolog. Ne engedd, hogy beleolvasson a gyakorikerdesek.hu-ba.

3. Zard el borotvat.

Mert most rajott, hogy nincs tk-ja, es ugydontott, ettol annyira bedepizik, hogy ongyi lesz.

2010. okt. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Az enyém mikor kicsi volt 1-1,5 métert zuhant. Éjszaka. A fővárosi ügyeletet hívtam, azt mondta a csajszi, hogy nézzem meg a szemét, mármint a fehér részt, mert ha vérben van, akkor baj van. Amúgy hagyjam pihenni. Azt is mondta, hogy ezek a kis állatok nem mindig mutatják ha fáj valami. Az én kutyusomnak szerencsére nincsen semmi baja azóta sem. Nagyon megijedt, párom szerint azt hittem megvertem.

Ha ismersz egy megbízható orvost vidd el hozzá. Nem lesz belőle kára, ha átnézi. Biztos ami biztos.

2010. okt. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én leesnék három méterről lehet még én is bemennék, nem egy két kilós kutyával. Honnan tudod, hogy belső szervével nem lett valami? amúgy hány éves vagy, 10? Csak hogy ilyeneket gondolsz, hogy nincs törzskönyve mégis túlélte. LOL
2010. okt. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
szerintem mindenképpen vidd el másik dokihoz,biztos ami biztos....szerintem a stressztől remeg és kedvetlen...de jobb ha látja doki..
2010. okt. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!