Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Normális vagy én aggódom túl?...

Normális vagy én aggódom túl? Van 2 kutyám, utazással együtt 9 órát vagyok távol. Végig sajnálom őket, mert hogy egyedül vannak. Kb fél éve dolgozok így, előtte máshol laktam és ebédre fél órára haza tudtam menni.

Figyelt kérdés
Van előttük játék, szól a zene. Több műszakban dolgozom, ami 3 és 4 nap egymás utáni munkából áll, csak a délelőtti műszak olyan, hogy 7 nap egymás után. Kamerát is szereltem fel és minden szünetben őket nézem. Tényleg sok ez a 9 óra nélkülem?
2023. márc. 12. 13:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem a legideálisabb, de annyira nem is gáz, gondolom úgyis csak alszanak napközben. Ráadásul nem egyedül vannak, hanem ketten. Ha eleget és megfelelően foglalkozol velük a szabadidődben, akkor nincs ezzel semmi gond.
2023. márc. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Valamiből meg kell élned, ebből tartod el a kutyákat is, nem? Ha a kutyák kiegyensúlyozottak, nincs gond. Amúgy is több az alvásigényük, mint az embernek.
2023. márc. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Sajnos a közelben nincs olyan munka, amiből meg lehet élni. Úgy a közelben, hogy pár percre. Kutya nélkül nem sok a munkára szánt idő, de velük azért más. Boltba is úgy megyek, hogy minél ritkábban vagy ide a sarokra, ha nem kell sokninden. Régen egy műszakban dolgoztam, 1-2 perc sétányira a munkahelytől. Volt egy párkapcsolatom, most az sincs és nincs is kilátásban másik. Ilyen munkarend mellett lehetetlen. Főleg, hogy maximum kutyákkal járok el vagy néhányszor edzeni,ami másfél óra sétával együtt. Ha volt is itt a közelben munkalehetőség, abból maximum a kötelezőket fizetem ki és nem ettem, nincs tartalék. Szeretek itt lakni és egy munkahely se annyira biztos (én úgy vagyok vele) , hogy közelebb költöznék hozzá.
2023. márc. 12. 13:37
 4/15 anonim ***** válasza:
79%

A legtöbb kutya ennyi időt van egyedül, hiszen az emberek többsége eljár otthonról dolgozni. ( nekem mondjuk szerencsém volt amíg élt a kutyusom, a munkahelyemre jött mindig velem ).

A te kutyáid tulajdonképpen nincsenek is egyedül, ott vannak egymásnak :)

2023. márc. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Azert is lett kettő, mert párban csak jobb otthon rám várni.
2023. márc. 12. 14:21
 6/15 anonim ***** válasza:
78%

Ha amúgy alszanak napközben akkor nem gond.


Nekem változó hol 7-8 hol 9 órát vannak egyedül. De volt mikor 9,5 órát. Reggel 40 percet lent vagyunk. Munka után 1-1,5 óra de ha van társaság akkor 2 órát is. Lefekvés előtt még egy pisire leviszem őket.


Hétvégén pedig sokat foglalkozok velük,sokat sétálunk kirándulás stb :)


Esetleg heti 1-2 alkalommal vidd el őket napköziben ha jól kijönnek kutyákkal :)

2023. márc. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
67%
7 nap mapi 9 óra egyben? Téged sajnállak jobban.
2023. márc. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Az csak a délelőttös műszak, a 7 nap. Nem a legkellemesebb. Utána 2 nap szabad, a hétvége és hétfőn éjjelre megyek.
2023. márc. 12. 16:05
 9/15 A kérdező kommentje:
8 órás munkám van, csak az utat is beleszámolom. 50re be kell érni, így 20kor indulok kb itthonról és 25 felé érek haza. Akkor ez 8 óra plusz 1 óra 5-10 perc.
2023. márc. 12. 16:07
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Túl aggódod.
2023. márc. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!