Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egyedül felnőtt kutya mellett...

Egyedül felnőtt kutya mellett hogy tanítsak meg egy kölyköt az alapokra és sétálni? Folyton tépi a nagyot játékból és ugrál.

Figyelt kérdés
Játszani akar séta alatt. Bohóckodik. Dolgozom , így nem annyira van szabadidőm, mintha itthon lennék egész nap. Külön kellene őket vinni, de akkor táppénzre kellene mennem.
2023. márc. 12. 21:16
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
84%

Ha nincs időd külön foglalkozni vele, akkor miért kellett második kutya?😅

Arra csak van időd, hogy hétvégente eljárj vele kutyasuliba, és igen ha nem tud séta alatt viselkedni, muszáj leszel külön is járni vele.

2023. márc. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Hat ezzel szamolni kell, amikor a masodik kutyat veszed magadhoz.

Bizony,van az ugy, hogy kulon kell dolgozni vele.

Ezt neked senki nem mondta?

Nyilvan ha nem megoldhato, hat akkor nem, ez van.

De annyit megtehetsz, hogy bent gyakorolsz vele kulon, gondolom ez azert meg belefer. Tedd porazra, juti, aztan mehet.

Az alapokat amugyis celszeru orrverzesig bent gyakorolni, mert akkor lesz sikeres majd az utcan is.

2023. márc. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Maximum a nagy sétaidejéből tudok lefaragni reggel és este. Délutáni marad közös.
2023. márc. 12. 21:46
 4/21 anonim ***** válasza:
81%
Nem kellett volna második kutya, főleg nem egy kölyök. Legalább külön vannak zárva, amikor nem vagy otthon, nehogy összeverekedjenek? Mennyi idős a felnőtt?
2023. márc. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
82%
Miért nem gondoltad ezt át MIELŐTT magadhoz vetted/vetted/befogadtad, whatever, a kölyköt????
2023. márc. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
88%
Alap, hogy a kölyköt külön kell nevelni, külön kell tanítani, külön kell szocializálni. Ezt tessék megoldani. Ha ez nem megy, miért kellett a 2. kutya?
2023. márc. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
67%
Amikor én voltam ilyen szituban könnyű dolgom volt, mert a felnőtt már nagyon jólnevelt és higgadt volt, rá nem kellett póráz. Csak jött nyugodtan körülöttünk míg én a kölyökkel foglalkoztam.
2023. márc. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Más hogy oldja meg egyedül?
2023. márc. 12. 23:21
 9/21 A kérdező kommentje:
Felnőttel nincs gond, csak a kicsi ugrál rá, mert játszani akar séta alatt.
2023. márc. 12. 23:22
 10/21 A kérdező kommentje:
Nem bernáthegyiket kell elképzelni, hanem pár kilós kutyák.
2023. márc. 13. 00:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!