Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez meddig tart? Mi lehet az oka?

Ez meddig tart? Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Elsősorban pulis gazdàkhoz szólna a kèrdèsem.

Pènteken voltunk kutyakozmetikusnàl a pulinkkal.

Fülször kiszedès is törtènt, de azóta szakadatlanul rezegteti rebegteti a füleit ès ràzza a fejèt. Kozmetikus hölgy mondta,hogy ez pàr napig előfordul főleg a puliknàl mert èrzèkenyebbek kènyesebbek.

De ma ahogy simogattam vakargattam a füle tövèt a kutyànak, nyüszített ès elràntotta a fejèt. Belenèztem a fülèbe de semmi rendelleneset nem làtok, se nem büdös se nem piros, semmi olyan ami fàjdalomra adna okot. Èvente kap kozmetikàt ès fülpucolàst de eddig nem viselkedett ilyen módon. Tavaly is ràzta egy jó kèt hètig, àllatorvos is nèzte de semmit sem làtott. Nèzett vèrvètelt allergiára,konkrètan nem mutatott semmit, de javaslatra mindenmentes táppal etetjük.

Szóval a kèrdès arra irànyulna, hogy ez a fülràzàs meddig normàlis kozmetika utàn?



2023. márc. 13. 08:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Semeddig
2023. márc. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Menj állatorvoshoz.
2023. márc. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, mint fentebb irtabb tavaly is nèzettük de semmit sem làtott az àllatorvos sem, sem vèrvètellel sem mintavètellel.
2023. márc. 13. 19:31
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Fordított ékezetes betűket írsz.
2023. márc. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
55%
Én úgy tudtam,hogy a pulinak direkt olyan a szőrzete, amilyen, és abból nem szabad levágni. Ezt nem mondta az állatorvos? Érdekes.
2023. márc. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!