Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Acana Pacifica tápnál nincs...

Acana Pacifica tápnál nincs olcsóbb, de ugyanilyen minőségű? Jók a gabona nélküli tápok?

Figyelt kérdés
2010. okt. 6. 22:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanolyan minőségű nincs. Az Acana és az Orijen tartoznak csak egyazon kategóriába, más ilyen jellegű táp nincs is. Az Orijen pedig drágább az Acanánál. Egyébként a Eukanuba, a Pro Plan vagy a Royal Canin is drágább az Acanánál, sőt, a prémium tápok között nem is drága ez a táp, bár a Grasslands tényleg nem olcsó, de a többi AC jóval olcsóbb ennél.

Sajnos nem tudok ilyet mondani. A Pacifica az egyik legolcsóbb tápja ennek a márkának. A Dog Chow olcsóbb, prémiumnak mondják, de az összetevői alapján nem valami nagy szám. A Flatazorban nagyot csalódtam, mert tele van nem ajánlott anyagokkal, pl. tartósítószer, glutén, stb. Ott van az összetevők listáján.


A gabona nélküli tápok nagyon jók, mert kisebb az esélye, hogy pl. vmilyen allergia alakuljon ki, mert kevésbé terheli meg a szervezetet.


Persze ettől még nem kell elcsüggedned, mert ezek az olcsóbbak is beválhatnak a kutyádnál - legalábbis nem egy kutyatartó állítja saját tapasztalatai alapján, hogy jobban elfogadta a kutya / szebb lett a szőre / stb., mint a színvonalasabb tápok esetében. Kinek mi.

Az én kutyámnak egyaránt bevált az AC, a Eukanuba és a Pro Plan is, de a gyártás elmélete alapján az elsőt választottuk, meg egyébként is többe kerül a másik két táp. A Eukanuba pl. azért ilyen drága (maga a gyártó adta közre a táp tájékoztatójában), mert fajtatápokat is bevezettek, ami nagyon költséges - ebből is látszik, hogy nem biztos, hogy a drágább azt is jelenti, hogy jobb, de azért egy bizonyos összeg alatt nem lehet jó minőséget produkálni.


Nem állítom, hogy megnéztem már minden márkát, ezért szerintem legjobb, ha saját magad jársz utána, mielőtt másra hallgatnál. Ha jónak találod az Acanát, akkor keresd meg az ennél olcsóbb prémium tápokat, és hasonlítsd össze az összetevőiket azzal, van esélye, hogy találsz olyat, amivel ki tudsz egyezni. Attól tartok, ezt a munkát neked kell elvégezned :)

2010. okt. 7. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!Pacifica az drága táp,mert útána már csak a, Grasslands táp van.Az pedig nem tetszik.
2010. okt. 7. 03:47
 3/5 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező,


Ha szűk a pénztárca, akkor valahol engedni kell. Neked olcsóbban nem adják a tápot, és pénz sem hullik az égből.

Nem te vagy az egyetlen aki pénz szűke miatt kénytelen olcsóbb (a kelleténél ócskább) tápot vásárolni. Én is igyekszem a megfizethető keretek közé szorítani kiadásaimat. Én azt mondom - itt mindig ezt szokták mindenkinek mondani, ha kevés a pénz - a bárányos Dog Chow-val nem fogsz csalódni.

2010. okt. 7. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Minden olyan táp, ami hasonló minőségű mint az Acana, jóval drágább. Ezen az oldalon találsz ilyen tápokat, a Fish4dogs, Taste of the Wild, és a Chicken Soup.


[link]

2010. okt. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Brit Carni Love egy picivel olcsóbb bizonyos oldalakon és hasonló minőség.
2014. okt. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!