Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kiknek ajánlott az ausztrál...

Kiknek ajánlott az ausztrál juhászkutya?

Figyelt kérdés

2023. márc. 19. 00:31
 1/4 anonim ***** válasza:
95%
Kifejezetten aktív embereknek. Az aussie-knak nem elég pár kör a ház körül, aktív sport kell nekik.
2023. márc. 19. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, egyetértek, kiváló agility és dog dancing kutya.
2023. márc. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
81%

Mudim van,de a mozgás- és feladatigény ugyanaz.


Én az első 6 évben meg se álltam vele. Ezt őszintén mondom.

Igaz,hogy nem kennelből vettem,hanem juhásztól,igazi,dolgozó mudik voltak a szülei.

De ez a kutya őrült volt kb :)

Minden délután 3 órát mentem vele. Ebben volt pórázas nagyon hosszú séta kisvárosi környezetben,kutyabaráttal játék, szabad szaladgálás, engedelmesség.


Hát mit mondjak...jó kondiban voltam akkoriban :).


Ma már 13 éves,egy rövid sétát igényel mostmár. Úgymond beért a kutya. Okos,végtelenül engedelmes,nyugodt.


Szóval terelőt csak akkor vegyél,ha fel vagy rá készülve. És neki szánod a fél életed. Mert ez máshogy nem fog menni.

2023. márc. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Olyan embernek aki hajlandó és képes több évig aktív lenni a kutyával.Neki nem elég 10 perc séta és reggel munka előtt 1 kör a ház körül.Intenzív mozgás kell neki és kiváló a kutyás játékokban és sportokban.Ha hajlandó vagy ennyire aktív lenni és szellemileg,testileg lefárasztani akkor bátran válassz ilyen kutyát.
2023. márc. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!