Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fürdés után lehet a kutyának...

Fürdés után lehet a kutyának hasmenése, ha stresszelt közben?

Figyelt kérdés

2023. márc. 20. 17:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
17%
Lehet, nem tudom. Nálunk sose volt még, pedig az egyik kutyám nagyon félős, és a vizet sem annyira szereti.
2023. márc. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Aha, siman. De persze figyeld, mert ha megismetlodik, akkor talan nem a furdestol volt.


De az en kutyam is gyuloli a furdest, fel tole es az elejen, amikor hozzamkerult es szoktatni probaltuk hozza, nagyon sokszor kozvetlenul utana bekakilt.

2023. márc. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Előfordulhat, hogy ijedtében odarottyant. De ha amolyan híg, bűzös, nyálkás a cucc, ott másra gyanakodnék, nem a fürdetésre. Esetleg belenyalt a fürdetőcuccba? Vagy megfázott a fürdés után és alapból is bujkált már benne valami..?
2023. márc. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Ő menhelyi kutya volt, most fürdettem harmadjára. Sokkal jobban viselte mint eddig, nem sírt, nem akart kimászni, csak remegett szegény, de a végére egészen sikerült megnyugtatni. Szerintem még 2 alkalom és teljesen megszokja. Fürdés és séta között kb 3 óra telt el. Meglepett, mert nem is jelzett, hogy ki kéne mennie. Szokott szólni.
2023. márc. 20. 17:12
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Simán. Nekem az egyik kutyám nagyon stresszelős, nála szokott ilyen lenni. Mármint, nem konkrétan a fürdés után, mert azt elviseli, de sok helyzetben szokott hasmenése lenni a stressztől (9 éve nálunk van a kutyám, mindig is ilyen kutya volt, de egészséges, nincs semmi baja, mielőtt valaki betámadna). Szerintem ilyenkor tartsd rajta a szemedet, hogy biztos a stressz okozta-e, nincs-e más baja.
2023. márc. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

#5-ös vagyok.


Menhelyi kutyánál meg főleg előfordulhat. Nekem a másik kutyám menhelyi, neki a pisiléssel volt így az elején, de most már rendben van.

2023. márc. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nem nyalt bele a samponos vízbe. A kaki eleje normális, utána már folyós, színe normális barna volt. Hajszárítót (ezzel meglepő módon nincs baja) és törölközőt is használtunk szárításkor, bent volt a lakásban sétáig.
2023. márc. 20. 17:14
 8/16 A kérdező kommentje:
Hát nála néha-néha egy pisi tócsa is becsúszik, ha nagyon örül éppen. Első 2 hétben rendszeresen csinálta, most már csak, ha nagyon örül valakinek. Szóval nem lepődnék meg, hogy ha a stresz miatt hasmenést produkálna.
2023. márc. 20. 17:17
 9/16 anonim ***** válasza:
79%
Macskáknál is megtörténik , anno nálunk is , utána remegett is kicsit aztán nem volt semmi .
2023. márc. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
87%

Utolsó: bármibe fogadok hogy nincs saját kutyád és soha nem is volt.

Fejlődne az érzelmi intelligenciád általa, de talán jobb is így, a kutya szemszögéből mindenképpen. 😅

2023. márc. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!