Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutya lenne nekem ideális?

Milyen kutya lenne nekem ideális?

Figyelt kérdés

Nagy, aktív, jó őrző védő képességekkel rendelkező kutyát szeretnék.


Nagy álmom egy amerikai akita, de számára nem lenne ideális ez az élet, mert rendszeresen szeretnék vele túrázni és sportolni évszaktól függetlenül és ő már nyáron a bundája miatt nem érezné jól magát.


A rottweilerre gondoltam, nekik ha jól tudom dupla rétegű bundájuk van ezért a hideget is elég jól viselik. Amúgy benti kutya lenne.


Mit gondoltok? Illetve ha van ötletetek még más fajtákra, azt meghallgatom



2023. márc. 22. 17:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A rottweiler szerintem is jó. Vagy talán még a német juhász, hovawart, malinois, holland pásztorkutya - bár utóbbi kettő inkább közepes testű
2023. márc. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
92%
A rottweiler valóban jó lenne neked.Akitát nem javaslom.Jó lenne még esetleg a dobermann, németjuhász,belga juhászkutya,vizsla esetleg bár ő nem a legjobb házőrző.
2023. márc. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A roti jó választás lehet. Németjuhász esetleg, de nagyon meg kell válogatni, hogy honnan veszed, sajna elég már sok a beteg kutya. Ajánlom még a svájci fehér juhászkutyát, a németjuhászhoz nagyon hasonló, de kevesbé túltenyésztett fajta.
2023. márc. 23. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Roti, németjuhász, esetleg kangal
2023. márc. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Jazmin_12 ***** válasza:
52%
Németjuhász. Van egy ismerősöm akinek van egy németjuhásza, minden reggel fut vele 3km-t, és hétvégente túráznak.( benti kutya)
dec. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!