Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Border collie agroinform.hu...

Csucsuka kérdése:

Border collie agroinform.hu megbízható?

Figyelt kérdés
Az agroinform.hu oldalon találtam 8 hetes border colliekat, azt szeretném kérdezni hogy ezen az oldalon mennyire ajánlott kiskutyusokat venni? Nem ismerem az oldalt valaki vett már innen? Elvileg fajtajellegű kutya ez ki van írva. Nekem csak az a fontos hogy ne szaporítótól legyen.

2023. márc. 22. 23:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az oldalt ugyan nem ismerem, de a "fajtajellegű" konkrétan azt jelenti, hogy szapis. Ha nem akarsz szaporítótól venni, akkor keress fel kenneleket, tenyésztőket. Ha nincs többszázezred egy borderre, akkor marad a fajtamentés, vagy menhely.
2023. márc. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Fajtajellegű = úgy néz ki 8 hetesen, mintha az lenne. 8 hetes kinézete alapján még bármi lehet. Szapi.
2023. márc. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Meg ne vedd! Ha nem szaporítós kutya kell, keress egy tenyésztőt! Ma már rendes tenyésztők nem nagyon hirdetnek ilyen oldalakon, ha meg mégis, akkor is van saját weboldala, és ad törzskönyvet is.

Ha valaki azt mondja, hogy törzskönyvvel mondjuk 120 ezer, törzskönyv nélkül meg csak 50 ezer, az megint szaporító!

2023. márc. 23. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne vegyél onnan kutyát.Amíg pici a kutya addig lehet, hogy bordel collienak néz ki,de amikor már elkezd nőni kiderül,hogy nem csak az van benne.Pont ilyen esetről olvastam csak ott golden retriever volt.Megvették a fajtatisztának előadott kutyát törzskönyv nélkül,mert úgy valóban olcsóbb.Kicsiként valóban annak nézett ki,de amikor elkezdett nőni kiderül,hogy kuvasz valamelyik szülő.Ezért is jobb a tenyésztő.
2023. márc. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!