Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeretnék egy mopszot, de az...

Szeretnék egy mopszot, de az előző kutya miatt nem lehet. Mit tegyek? :S Olvasd el lécci!

Figyelt kérdés

Na szóval a barátoméknál lakok már egy ideje. Itt tartottam a kis pincsimet.A barátom anyja nagyon megkedvelte a kutyát, de sajnos meghalt agyhártyagyulladásban. A barátomnak volt két másik kutyája, az egyik meghalt hasonló betegségben. Tehát most egy kutya van. Azt igérte a barátom hogy majd kapok egy kutyát (boxert).. ennek már egy ideje hogy ezt mondta. Mióta meghalt a két kutya, azóta eltelt már több mint fél év. A barátom anyja nem szeretne mégegyszer kutyát, nem szeretne megint sírni ha valami baja lesz stb... :S Ezért nem lehet most kutyám, de megigérte a barátom.. :S meg nemsokára itt a névnapom,szülinapom. Kinéztem magamnak egy kutyát, meg tudnám venni.. meg is venném magamnak, csak nem egyeznének bele... Hogy tudnám rávenni hogy itt lehessen? :( Nagyon szeretném. Tényleg... :S És ezt ők is tudják... :( A barátomnak nem tetszik az ötlet hogy mopsz legyen, szerinte azok csúnyák, de a pincsikre is ezt mondta, mégis megszerette a kutyámat..ő a boxerre szavaz. Még én se tudom pontosan hogy melyiket szeretném jobban, a mopszot vagy a boxert.. úgyhogy ha csak boxer lehetne az is jó lenne.:S A szülinapom decemberben lesz.. addig kéne rávegyem őket. Nem kérek semmit csak egy kutyát...(L)

Mit tegyek?


2010. okt. 7. 15:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha másoknál laksz, sajnos tiszteletben kell tartani az akaratukat. Ebben az esetben a barátod anyukája dönt 100%-ban. Ha külön költöztök, akkor neked is lesz 50%-od meg a barátodnak is.
2010. okt. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Előttem szólónak telejesen igaza van. Megértem, hogy nem akar a barátod mopszot. Az, hogy a pincsit megszerette, hát ha idehozna a férjem egyet, akkor valószínűleg én is megszeretném, de mint megbeszélt kutya egyik sem kéne.
2010. okt. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem az volt, hogy anyum nem engedte, hogy kutyám legyen. 19 éves koromban lebeszéltem az egészet egy tenyésztővel, és mentem is a kutyusért. Egyik nap hazaállítok egy 9 hetes,fekete és tüneményes lány angol cocker spániellel. Leteszem a szőnyegre,a kiskutyus csetlett-botlott, nyöszörgött. Anyum nem szólt semmit, csak felvette az ölébe, és elkezdte babusgatni, becézgetni. Csak annyit kérdeztem: Maradhat? Erre azt mondta: Ki is tekerem a nyakad, ha visszaviszed! És azóta békességben élünk együtt a mostmár 3 éves Bettikével, és bár én Almának (utólag sem tudom miért xD) akartam elnevezni, végülis Betti lett, mert Bettina napján hoztam haza :D
2010. okt. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2010. okt. 19. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!