Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyát válasszak?

Milyen kutyát válasszak?

Figyelt kérdés
KB olyan 80 M hosszú kertünk van. Családi ház! Szeretek a szabadban lenni! Olyan kutyát szeretnék ami okos és könnyen tanítható, jól kijön a gyerekekkel (12-13 életév) és egy 4 éves kan vizslával is! (nem szeretnék nagyon pici kutyát de olyan hatalmas se legyen, szóval ne legyen akkora mint egy Masztiff :D)
2010. okt. 7. 15:48
 1/10 anonim ***** válasza:
26%

Border Collie.

Nekem ilyenem van... 2 kutya mellet.

Nagyon jól kijön a gyerekekkel,és a kutyákkal.

Rengeteget kell foglalkozni velük, és játszani futni stb. + tanítani, alap a kutyasuli.

Ha szeretnél komolyabban foglalkozni vele, akkor DOg dancing.agility. Ezt a gyerekeid is csinálhatják, ha van kedvük hozzá.

Én 13 éves vagyok. És úgy gondolom jó választás volt.

Még ha vasárnaponként reggel 6kor kell kelnem, hogy eljussak a kutyasuliba...vagy 4 órakor,ha máshol van :D

De a kutyákért mindent!

2010. okt. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
pit bullt, az középtermetű, vagy bull terrier
2010. okt. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Boxer
2010. okt. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
szerintem bernáthegyi tacskó sicu csaucsau még sorolhanám milyen hasznos kutyák vannak még stb...
2010. okt. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem bernipásztor. A világ legjobb kutyája!
2010. okt. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Malinos, vagy egyéb Belga juhász fajták :)
2010. okt. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Archangel ***** válasza:

Nem tudom a labrador méreteihez hogy viszonyulsz, de a gyerekekhez az a legjobb kutya. Okos, egy kis jutalomért bármit megtanul a kedvedért. Lelkizős kutya, a mienk a legkisebb szidást is a lelkére veszi :))

Ha a házba is be akarod engedni, akkor meg főleg. A labrador kb 1 éves korától nekünk teljesen lenyugodott, képes órákon át az ember mellett feküdni, nem tör-zúz. Nem jellemző a szökés sem rájuk, abszolút imádnak a család közelében maradni, akár még nyaralni is viheted magaddal :D

Arra figyelj, hogy a mienk viszont fogváltáskor kb MINDENT megrágott. :D

2010. okt. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Volt pár olyen kérdés,keress rájuk! Válasz: szuka vizsla. ivartalanítani mind kettőt.
2010. okt. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
*ilyen
2010. okt. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Golden Retriever :)
2010. okt. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!