Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kiesett egyben a kutyám foga?

Kiesett egyben a kutyám foga?

Figyelt kérdés
Kutyám hátsó rágó foga egyben kiesett reggelre. Nem látok vért sehol. Már 10 éves. Most sorban ki fog neki potyogni? Utána hogy fogom tudni etetni? (Mopsz)
2023. márc. 28. 09:21
 1/5 anonim ***** válasza:
26%
Folyadékot kell ennie, ha esetleg kiesik az összes.(pl. leves)
2023. márc. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%

Nem biztos, hogy kiesik a tobbi is. Viszont erdemes lenne allatorvoshoz elvinni, nezzen ra, mert azert az nem volna jo, ha esetleg van valami gyulladas vagy fajdalma van, stb.


Amugy meg kaphat majd konzervet, vizben aztatott tapot, ezeket meg tudja enni teljesen fog nelkul is, ha mar nem tud ragni.

2023. márc. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
93%
Ha büdös a lehelete, akkor van ott másik rossz fog is. Menjetek állatorvoshoz.
2023. márc. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
93%

Ha csak így kiesik egy fog, akkor az nagy eséllye valami ínyprobléma, sorvadás. Ezzel mindenképp orboshoz kell vinni, mert az ugye nem lokális, tehát valószínűleg az egész íny érintett.

Persze nem biztos, én is csak onnan gondolom hogy egy imserősöm kutyájának van ilyen problémája. Lehet hogy nálatok teljesen más a gond, de azért mutasd meg dokinak mindenképp.

2023. márc. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
56%
3-as vagyok megint, elfelejtettem mondani, hogy tény hogy büdös a szájuk a kutyáknak.
2023. márc. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!