Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem jön vissza??

Miért nem jön vissza??

Figyelt kérdés

1 éves kan kuytusom, aki már szépen megtanulta a behívást, mostanában ha séta közben hívom, egyszerűen ignorál, nem jön vissza, mintha meg sem hallana.

Igaz, hogy sajnos eldobott csontot talált, és talán ezért, de azt is le szokta tenni, ha raszólok. Mostanában meg hiába hívom, hiába rászólok, figyelmen kívül hagy.

Szerintetek miért csinálja???

Hozzá tenném, hogy mikor hívtam, MINDIG megdícsértem, meg jutalomfalatot is kapott, minden alkalommal, amikor már szépen ment is neki, akkor is, mert biztosra akartam menni. Mi lehet a baj??


2023. márc. 31. 22:26
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
54%

#5, ha csak a kutyáimhoz futna oda, én csak felrúgnám és kizavarnám a világból. Ha a kocsik elé fut ki, akkor elütik, esetleg mások is megsérülnek a felelőtlen kis gazdika miatt. Úgyhogy gondolkozz, mielőtt írsz, kis fogyatékos.


Kérdező, ha nem megy a nevelés, miért nem mentek el kutyaiskolába? És nyilván nem tanulta meg a behívást, hisz nem működik minden helyzetben.

2023. ápr. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!