Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyire bizalmatlanok a...

Mennyire bizalmatlanok a menhelyes kutyusok? nagyon izgulok. kb két hét múlva hozhatom el a kis kutyát.6 -7 hónapos keverék blöki. Itthon van már egy 11 hónapos blökim.

Figyelt kérdés
2010. okt. 7. 20:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nagyon jól teszed ők a legkedvesebbek, sokkal hálásabbak mint a vett kutyák :)
2010. okt. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

mutatok képet is.

nem tudom mekkora lehet valahogy nem tudom elképzelni. holnap ivartalanítják utána majd el lehet hozni ...


[link]


Ő lenne a kis szerelem...

2010. okt. 7. 20:25
 3/11 A kérdező kommentje:

könnyen megszokná az új nevét?


Bellának hívják de nekem Luca tetszik:)

2010. okt. 7. 20:27
 4/11 anonim ***** válasza:
El se tudja az ember képzelni,hogy ezek a menhelyi cicusok/kutyusok mennyire hálássak tudnak lenni,és mennyi szeretet van bennük...,rengeteg!!Az elején még kicsit félénk lesz,de ahogy feloldódik,rögtön kedves lesz és barátságos!;)
2010. okt. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Jesszusom de édes!!!

Egyébként szerintem kutyája válogatja, de akikkel én találkoztam, azok annyira vágytak a szeretetre, hogy úgy kellett őket levakarni:)

Sok örömed legyen benne, és akármilyen eleven -ahogy írják- soha ne hagyd őt el. Vidd sokat sétálni őket, és futkossanak nagyokat, akkor nem lesz baj!

2010. okt. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Megnéztem a képeket,nagyon édes kutya!!!Okos szemecskéi vannak,biztos sok örömöd leled majd benne:)
2010. okt. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Remélem a másik kutyusunk is aki szintén családtag bent alszik velünk Ő is jól viseli majd :) neki hozzuk barátnak:)
2010. okt. 7. 20:47
 8/11 anonim ***** válasza:

Nagyon jól döntöttél, gyönyörű kutyus. Hamar megszokja és imádni fog titeket és a másik kutyust is. Gondolhatod, milyen boldogság lesz számára szerető családban lenni és nem a menhelyen.

Sok bolodgságot hozzá!!!!

2010. okt. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Archangel ***** válasza:

Eddig 3 kutyát fogadtunk be életem során, de ők mozdulni sem akartok mellőlünk. Eleinte kicsit félénkek, de pár perc után feloldódnak! Nagyon figyelj rá, hogy ugyanannyi szeretetet kapjon a mostani kutyád is, mint az új, nehogy féltékenységből összebalhézzanak.

Hálásabb kutyát nem találsz azoknál, akik eddig kennelekben vagy az utcán élték le mindennapjaikat. (Sajnos sokszor látom, ahogy egyes emberek bánnak ezekkel a kutyákkal... képesek ijesztgetni, rugdosni őket...)

2010. okt. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
édes kis blöki, nekünk az első kutyánk menhelyről van a második utcáról... hálásak. csak a bemutatásnál vigyázz, ne otthon történjen hanem egy semleges helyen, nehogy az első kutyátok úgy érezze hogy a második betolakodó lesz. az első kutya milyen nemű? ja, és jó a Luca név.
2010. okt. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!