Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Dogsteak táp vélemények/tapasz...

Dogsteak táp vélemények/tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 4. 14:31
 1/5 anonim ***** válasza:
95%

Igazából ahogy néztem egy tucat, árban is hasonló, bár jónak tűnik valóban, de azért a gabonamentesség nem teljesen igaz... a cirok akkor mi? :)


Persze, gluténmentes, nem úgy mint a kukoricás, búzás vacakok.

2023. ápr. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
96%
A másik, nem a hús van első helyen, hanem burgonya, cirok, borsó.
2023. ápr. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
92%
Nem adnam a kutyamnak, az arahoz kepest eleg silany az osszetevo lista, alig van benne hus. Kicsit hozzateszel az arahoz, es vehetsz rajta normalis tapot is, pl. Purizon, most pont akcios zoopluson 12+3 kilos 24.000 korul van. Igy meg olcsobb is a kilos ara, mint a Dogsteak-nek.
2023. ápr. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%

Már a második zsákkal eszi a családi kedvenc labradorunk. Elégedett vagyok, mert a korábbi tápokat nem ette ilyen örömmel. A webáruház gyors és korrekt.

A fenti válaszolók felületesen olvasták el az adatlapokat a hozzászólások alapján, ezért mint vásárló segítek összefoglalni.

- Gabonamentesség: A 3 típusból 2 teljesen gabonamentes (a zöld és a piros csomagolású). A 3. típusban van rizs és vöröscirok. Minden tápjuk gluténmentes. Nincs bennük finomított olaj, csirke (még csirkezsiradék sem, ami sok más prémium márkánál előfordul), szója és hozzáadott cukor sem.

- Összetevők sorrendje: Ha megfigyelitek, akkor sok gyártó a húsösszetevőket csoportban írja és zárójelben sorolja fel őket, ezért kerül első helyre. A Dogsteak csomagolásokon külön-külön felsorolva szerepelnek. Mivel 3 húsösszetevő van a tápokban, ezért ha az ő leírásukban is csoportba lenne rendezve, akkor biztos hogy ez lenne az első helyen, mert összeadódik.

- A termék ára: A második vásárlástól 10% kedvezményt adnak a webáruházban. Ennek megfelelően én is kedvezménnyel kaptam már a második rendelést. A családban és a barátaim is már többen ezt a márkát vásárolják és ők is elégedettek.

2023. ápr. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A bobtailjaim is ezt eszik. Elêgedett vagyok. Elêg êrzèkeny a gyomruk de ez az első amit megesznek ês üres a täljuk. Jò az összetêtele. Jò az ãra. Akutyåim egêszsêgesek ês boldogok. Jòllakottak! A webăruhåz gyors pontos. Az ügyfêlszolgålaz minden kêrdêsemre udvariasan vålaszt adott. Mäsra nincs szüksêgünk :)
nov. 29. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!