Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bichon Bolognese kutyusnak...

Bichon Bolognese kutyusnak mit tegyek a szemevel, hogy ne barnuljon be neki annyira ha konnyezik?

Figyelt kérdés

5 honapos fiu Bichon Bolognese kiskutyam van,tudom, hogy normalis dolog ha konnyezik a szemuk, de az en kiskutyamnak mindig barna a kis szemenel a szore. Furdetes utan egy fel napig - napig nem de utanna megint nagyon bebarnul neki.:( (olyan vilagos barnara)

A kornyezetemben tobb ilyen kutyus van es a tobbinek sosincs ilyen barna a szeme:(..es kezdek aggodni:(.. Mit tegyek? Vagy ez normalis? Van ameik kutyus jobban konnyezik mint a masik?

Segitsetek lecci:(


2010. okt. 8. 09:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Sajnos, ez "megszokott" a bichon-oknál. Gyakran törölgesd szárazra (én sokszor elkapom napközben az enyémet, és akár egy papírzsepivel is, megtörlöm), segít a borvíz, vágd rövidre a szőrt a szeme körül, és - épp itt olvastam - kend be ajakápolóval. Az zsíros, és nem fogja be a szőrt. Kapható drága fehérítő szer, de - gondolom - házi kedvenc, nem kiállítási kutya.
2010. okt. 8. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen hazi kedvenckent tartjuk, koszonom a valaszt sokat segitett:)
2010. okt. 8. 09:45
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is bolognesem van. Igaz, hogy egy picit mindig be fog színeződni, mivel a hófehér szőrön kevés dolog van, ami nem látszik meg, de ha elmész pld a Fressnapf-ba, ott találsz olyan szemtisztító folyadékokat, amiket naponta kell alkalmaznod és akkor ezek a foltok sokkal halványabbak lesznek. Mi is ezt használjuk.
2010. okt. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja és abszolút nem drágák, 1500-2500-as árkategóriák körülbelül, mivel többfajta választék is van. Nem szokott elfogyni nagyon hamar, tehát szerintem mindenképpen megéri.
2010. okt. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!