Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért van az, hogy hétvégén...

Miért van az, hogy hétvégén meg ünnepekkor reggel 4-5 órakor sose találkozunk egyetlen kutyással sem?

Figyelt kérdés
Én vagyok az egyetlen, aki nem csak olyankor kel korán a blökihez, amikor amúgy is korán kelne munka/suli miatt?
2023. ápr. 13. 18:02
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
78%
gratulálok te egy hős vagy
2023. ápr. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
96%
Nekem egy hétalvó kutyám van. Ha tehetné, munkanapokon sem kelne korán, csak akkor muszáj, mert dolgozom.
2023. ápr. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
87%
Igen, és az is te vagy, aki ilyen piszlicsáré dolgot képes ennyire felfújni.
2023. ápr. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
12 éves koromban kaptam a kutyámat, 5 éves mudi-foxi keverék menhelyről és azóta látom ezt, de csak most jutott eszembe megkérdezni itt, hogy miért van ez.
2023. ápr. 13. 18:17
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom azért nincsenek hétvégén és ünnepekkor lent ilyen hamar a kutyások mivel olyankor nem dolgoznak.Később is letudják vinni a kutyát pl hétköznap este 8kor van az utolsó séta,de hétvégén mivel nem kell korán kelni ezért akár lehet 9ig is lent lenni.
2023. ápr. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
95%
Talán mert még alszanak, a kutyájukkal együtt.
2023. ápr. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
94%
Nem minden kutya kel korán. Az én kutyám is mentett, tud aktív is lenni, de amikor munka miatt korán kell kelnem, akkor is fél órával utánam ébred, és még ásítozik. Ennek ellenére nagyon szeret túrázni, de nem pörög állandóan, és nem ő az ébresztőórám, nálunk én ébresztem a kutyát, nem fordítva.
2023. ápr. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
94%
Az én kutyám olyankor még alszik. Csak ugye amikor megyek dolgozni, előtte muszáj levinni, de olyankor szinte félálomban van. Ahogy hazaérünk megy vissza aludni. Mikor nem megyek munkába, mi a fenének keltsem fel hajnalban?
2023. ápr. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
91%

Nincs az az isten, hogy felkeljek ilyen koran a pihenonapkon.

Haztartas, csalad (kutya) es munka mellett az ember orul, ha lyuk van a seggen, minden percet kihasznal az alvasra.


Amugy a mi kutyusunk is olyan, mint a 2-es valaszoloe, imad aludni, magatol soha nem kel koran.

Hetkoznap reggelente szerintem el is kuld a francba magaban, mert felkeltem fel7-kor setalni 😂😂😂

2023. ápr. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
90%
Kelljen hajnal 4-kor akinek 6 anyja van, pláne szabadnapon :D Ha én délig alszom, akkor a kutya is. Minden zokszó nélkül. Nem is próbál ébreszteni, nem türelmetlenkedik semmi. Alszik.
2023. ápr. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!