Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lemérnéd nekem a kutyusod...

Lemérnéd nekem a kutyusod nyakörvének hosszát és szélességét?

Figyelt kérdés

Szeretnék bőr nyakörveket csinálni swarovski kristályokkal és szükségem lenne a méretekre, és hogy milyen kutyusotok van.

Köszönöm szépen


2010. okt. 8. 20:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
22cm hosszu, 2-3cm széles. 2 éves, beagle. Szegény ahogy elővettem a pórázt, azthitte megyünk sétálni.:/:_D
2010. okt. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
nyakörvet* előző vagyok
2010. okt. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

A 22centi hosszú nyakörv nem kicsi egy két éves beagle-re?

Én kutyámnak: 40 centi hosszú, 2 centi széles és pincsi.

2010. okt. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Kb. 30 centi hosszú, 3-4 centi széles a nyakörv, puli a kutyusom. :)


Neked milyen kutyád van?

2010. okt. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Első nagyon jót mosolyogtam, szegényke...Nekem 3 yorkim van, 2 normál lány méretű és egy 8 kilós. fiú.. :-)és tuti hogy yorki, mert nálam született. Szeretnék nyakörveket csinálni, itthon vagyok a 4 hós fiammal és picit nehéz elmenni megnézni a méreteket, már nem úgy rohangálok mint előtte...:-)

Várom a további méreteket...Köszi

2010. okt. 8. 20:46
 6/12 A kérdező kommentje:
normál méretű lány
2010. okt. 8. 20:47
 7/12 anonim ***** válasza:

Szerintem akkor bőven elég egy 20-25 centis nyakörv is nekik. :)

Amúgy a 8 kilós fiú kutyusod hogy 8 kiló? Elvileg a yorki max. 3 kiló lehet :) Nem bántásból kérdezem, csak érdekes. :)

2010. okt. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó,picit nagyra nőtt!!! :-)Nagyon viccesek amúgy, ősei között volt nagy...gondolom. apa 2,5 kiló, anya 2 kiló...:-)a tesója szintén 2 kg, amikor megszülettek tök egyformák voltak, csak ő belehúzott :-). De nagyon édes.


Azért kérdeztem a méreteket, mert nemcsak nekik szeretnék csinálni hanem többet eladásra és ezért érdekel kinek milyen kutyusa és mekkora nyakörve van, hogy 4,5 méretet tudjak csinálni.:-)

KÖszi midenkinek aki segít

KÖszi a segítséget

2010. okt. 8. 21:24
 9/12 anonim ***** válasza:
Bocsi , tényleg 42cm, elírtam.:D Első voltam.
2010. okt. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Aranyosak lehetnek. :)

Aztán lemértem a pulim nyakörvét, 45 centis. Kicsit benéztem először. :)

Egyik ismerősömnek mini yorkija van, a csaj swarovski kristállyal foglalkozó boltban dolgozik, és csináltatott neki nyakörvet. Aranyos volt. :)

2010. okt. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!