Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyusom fogát kell valamive...

A kutyusom fogát kell valamivel tisztítani?

Figyelt kérdés
11 hetes a kutyusom, és ma ahogy ásított rém büdös volt a szája :D Tudom, h kutyáknál ez normális, de eszembe jutott, hogy nem-e kellene adni neki ilyen fogtisztító rudat. (denta stix, vagy mi a neve) És ezt csak úgy oda kell adni neki, és megrágja, megeszi megtisztul a foga?
2010. okt. 9. 13:50
 1/2 anonim ***** válasza:
denta stixet mi is adunk neki. de ne add neki oda az egészet, hanem csak a felét amig ilyen pici a kutya. meg ha kinövésű akkor később is csak a felét add neki. kisnővésű alatt yorkit értek meg hasolnó zsebkutyákat :D
2010. okt. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ez a denta stix semmit sem ér.en 1 honapig adtam a kutusomnak ugy ahogy a zacskojára van irva es még budosebb lett tole a szája asztán vettem egy kisgyerekeknek valo fogkefét es azzal mosom neki azota má jobb a szájszaga XD
2010. okt. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!