Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez melyik kutyafajta?

Ez melyik kutyafajta?

Figyelt kérdés

Tehát láttam az animal planeten 1-2 éve egy ilyen kis műsör közti "bemutatót"ahol a kiállításokra járók beszéltek(nem magyarok)szóval abban láttam egy kutyust,megpróbálom elmagyarázni hogy néz ki:

- nagyon nagynagy a termete

-nagyon hosszú a szőre(kb mintha haja lett volna(kb 20-30cm hosszú szőre lehetett))

-keskeny a feje

-vékony testalkatú


jó persze csomó ilyesmi kutya van de azért tippeket várok:D


2010. okt. 9. 15:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Afgán agár?
2010. okt. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
azaz!köszi a segítséget!:D
2010. okt. 9. 15:35
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez gyorsan ment!Gondolom megtetszett ez a fajta ha kérdeztél róla :) ,Szép kutyus,olyan kell neked? :)
2010. okt. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen!:):)Most is éppen a kennelek honlapjait bujom!:)
2010. okt. 9. 15:48
 5/7 A kérdező kommentje:
De azért persze előbb utánaolvasok a fajtának!:)
2010. okt. 9. 15:51
 6/7 anonim ***** válasza:

Jól teszed, hogy érdeklődsz a fajta után! Fontos tudni, hogy milyen természetű a kutya, akit remélhetőleg, 10-15 évre magad mellé veszel.

Egyébként én is agarat szeretnék majd, csak én egy salukit:)

2010. okt. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nagyon gondold meg, iszonyú időigényes az ápolása!

Naponta bőrig át kell fésülni minden porcikáját, ha tűri a kutya, ha nem, mert ha nem teszed, le kell nyírni, és lesz egy 1mm szőrrel rendelkező afgán agárod.

Mindezt azért írom kutyakozmetikusként, mert kb. 10 gazdiból EGY fésüli rendesen a kutyáját, eleinte lelkesek, aztán megunják, és csodálkoznak, ha az összefilcesedett szőrt tövig le kell vágni, vagy fél napig nyúzni a kutyát a bontással, és egy életre megutálja a kozmetikát.

2010. okt. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!