Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyibe kerül átlagosan egy...

Mennyibe kerül átlagosan egy berni pásztor?

Figyelt kérdés
Nagyon gyönyörű állat, nem kell nekem hozzá törzskönyv, csak a kutyát szeretném. :D Vagyis olyasmi hirdetések árfekvéseit szeretném megtudni, amit pl. újságokban hirdetnek "egyszerű" emberek, akiknél született ilyen kutyus, nem pedig kennelből.
2010. okt. 9. 16:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

szerintem jo drága lehet...:S

akár..ő..nem akarok hülyeéget modnai:D lehet 30körül.vagy annál több.

2010. okt. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Hát a 30ezer az még nem is lenne annyira vészes :) attól féltem hogy ilyen 50 vagy afölött :( mert annyit azért nem ér egy kutya, akármilyen is. Max. 35ezer sztem ami belefér egy kutyusért. :)
2010. okt. 9. 16:16
 3/19 anonim ***** válasza:
Nem akarnál inkább örökbe fogadni?
2010. okt. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Dehogynem, feltéve, ha van a menhelyen fajtiszta berni. :)
2010. okt. 9. 16:47
 5/19 anonim ***** válasza:

első vok.

hát nemtudom, még sosem néztem berni pásztort:)

de jól gonodld meg, hatalmas kert hozzá, sok pénz...

de te tudod;)

am énis inkább az örökbe fogadást választanám(a helyedben) hogyha semmi törzskönyv nem kell, akkor téj elősször az egyik menhelyre;)

ugyanúgy fog szeretni, mint egy fajtatiszta, sőt, talán még hűségesebb is lesz.

(tapasztalat) eggyik o.társam kutyája 3 éves, rendkívül okos, és marha aranyos.(jó benga) és ő is menhelyről van.ráaádsul nagyon-nagyon szereti a gazdiját(sétáltattam, a gazija ment előre, és ha egy percre elűnt, már pánikolt, hogy holvan.olyan édes volt:)

VISZONT a szomszédban van egy berni pásztor.

ő is nagyon aranyos, okos, őt is birom nagyon:)

khmm, talán egy kutya a 2...jo, msot hülyeséget mondtam:D

de előőször javaslom a menhelyet, szerintem egy hűséges kutyánál nincs jobb(ha van fogalma róla, hogy mi történik körülötte)

2010. okt. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Ő keverék, de nagyon édes


[link]

2010. okt. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy eddig minden kutyánk befogadott volt. kb 30 éve(mióta ház van) fogad be a családom utcáról kóbor kutyusokat akik egy ideje kóborolnak, most is fogadtunk be egyet, meg ahhoz találtunk társat is, csak sajnos nem találkoztunk azóta vele pedig be szeretnénk fogadni, mert régóta kóborol. :( Hatalmas kertünk van, meg nálunk bejöhetnek a házba is, szobába is. :) Van 5 macskánk is, akiket szintén ágról szakadtam befogadtunk. :D Na de a lényeg, hogy mindig is fogadtunk be maximum 3 kutyust, akik addig voltak velünk míg ki nem múltak szegények. Most 3.-nak szeretnénk végre egy fajtisztát is, mert még sosem volt. :) és a berni annyira szép. :D
2010. okt. 9. 16:53
 8/19 anonim ***** válasza:

illetve itt vannak a fajtamentők


[link]

2010. okt. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

16:53

Tényleg szép, csak sajnos szentes nagyon messze van és nekünk nincs autónk. :(

2010. okt. 9. 16:56
 10/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget. :)
2010. okt. 9. 16:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!