Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Székesfehérváron kutyasétáltatás?

Székesfehérváron kutyasétáltatás?

Figyelt kérdés

1500 ft/30 percre vinném el a kutyusokat. 19 éves vagyok.

Lenne rá szerintetek igény?Megfelelő ár?



2023. ápr. 28. 15:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ja van valamennyi kutyás múltad, akkor van rá esély.


Lépj be ide:

[link]

2023. ápr. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Gyerekkorom óta van kutyám, sokszor vittem el kutyát is sétálni.
2023. ápr. 28. 15:40
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én drágállom, de egy próbát megér. Mondjuk én random 19 évesre nem bíznám a kutyáimat, csak olyanra, aki már valamit "letett az asztalra" kutyás mértékben, például látom, hogy a saját kutyái normálisan neveltek.
2023. ápr. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
27%
Adózni is fogsz?
2023. ápr. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez összetett. Nekem akkor lenne ilyen igényem, ha valamiért egész napra távol vagyok és az túl hosszú lenne a kutyámnak egeszségügyi (pisilős) séta nélkül. Volt is már ilyenre példa. Viszont akkor kellene egy kulcsot adnom az otthomhoz annak, akire rábízom a kutyát. Ami nekem egy idegennél nem működne. Rokont, vagy szomszédot szoktam megkérni. A másik, hogy nekem kistestű kutyám van, akit féltek annyira, hogy csak olyanra bízom, akiről szilárdan hiszem, hogy meg tudja védeni gond esetén.

Amit el tudok képzelni, hogy valaki idős, vagy épp beteg, esetleg nagyon elfoglalt és örömmel fizetne azért, hogy valaki lemozgassa a kutyáját néha.

Fehérváron van több kutyaiskola. Ha ott tudnál szerezni ismeretséget, akkor esetleg működhet. Ha már van néhány kuncsaftod, akik szívesen ajánlanak ismerőseiknek, akkor lehet, hogy beindulna ez a tevékenység.

A környékünkön egy nyugdíjas hölgyet tudok, aki több kutyát sétáltat. Soha nem volt gond, kulcsot is adnak neki, de őt ismerik, nem idegenként bízzák rá a kutyáikat. Nagyon nagy bizalmat élvez, hiszen több lakáshoz is van kulcsa.

2023. ápr. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
73%
Számlát tudsz adni?
2023. ápr. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

3000 ft/óra? Baromi sok. És mégis számlát hogy fogsz adni erről?


Az, hogy a saját kutyádat "többször elvitted sétálni", még nem kutyás tapasztalat. Mit teszel, ha a rád bízott kutya fél, kezelhetetlen, agresszív? Ha egy másik kutya megy nektek? Milyen végzettséged van, ami alkalmassá tesz erre? Milyen szerződést kötsz a gazdákkal? Hisz értelem szerűen te vállalsz minden felelősséget a rád bízott kutyák révén!

2023. ápr. 28. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
72%
Ennyiért sétáltatok 1 órára kutyát Székesfehérváron, nagy testűt...
2023. máj. 5. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!