Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fél éves bolognese kutyám...

Fél éves bolognese kutyám sűrűn hány, mitől lehet ez? Betegnek nem látszik, mert szépen fejlődik és nem is sovány. Kisebb korába is többször előfordult.

Figyelt kérdés
2010. okt. 9. 18:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Mit eszik? Lehet érzékeny a gyomra és nem bírja. Vagy lehet nagyon szokott habszolni. Olyankor van, hogy az enyém is kihányja. Próbálj ki valami érzékeny gyomorú kutyáknak való tápot.
2010. okt. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Tápot már nem eszik,nemtudom miért nem szereti.

Nem eszik sokat.Nemtudom már mit kellene neki adnom,amit szeretne is :)

2010. okt. 9. 18:33
 3/6 anonim ***** válasza:

akkor házikosztot? Attól nem csoda, hogy hány szegény. Szerettesd meg vele a tápot( nem adsz mást, úgyis megeszi egy idő után, nem fog éhenhalni, aztán megszokja)

[link]

ez jó lenne szerintem

2010. okt. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 hell-ikon ***** válasza:

Próbálkozz valami konzervkajával, kutyakolbásszal.

Habzsolás és az érzékeny gyomor is -ahogy írták előttem- okozhat ilyesmit vagy más emésztőszervi baj.


De a legjobb azért mégis az lenne, ha megnézetnéd orvossal, még ha nem is tűnik betegnek. A gyakori hányás semmiképpen sem jó hosszú távon. Ráadásul ha tényleg érzékeny a gyomra, akkor legalább a doki tudja ezt igazolni, tud tanácsot adni, míg itt mi csak tippelünk.:)

2010. okt. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm,igen házi koszttal próbálkoztam mert már semmilyen tápot nem akart megenni.Elviszem majd orvoshoz megnézetni mindenképpen.
2010. okt. 9. 19:13
 6/6 anonim ***** válasza:
--> állatorvos
2010. okt. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!