Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lenne értelme ilyet venni?

Lenne értelme ilyet venni?

Figyelt kérdés
Nyáron természetesen ahogy az embernek is a kutyának is melege van.Arra gondoltam veszek a labrador kutyámnak egy kimondott kutya medencét hiszen imádja a vizet és nincsen lehetőség nyáron mindennap elvinni a tóhoz.A medence 120x30 cm.Úszni nem tud benne,de legalább elfeküdne benne és hűsítené magát.Megéri ilyet venni vagy felesleges?Személyes tapasztalatokra is kíváncsi vagyok.

2023. máj. 2. 15:39
 1/8 anonim ***** válasza:
98%
Nagyon sokan használnak a kutyájuknak medencét nyáron. A gyerekhomokozótól kezdve a merev falúig mindenfélét.
2023. máj. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
98%
Imádná.
2023. máj. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
98%
Az én kutyám is vízimádó, viszont a medencébe nem ment bele. Inkább azt a gyerekeknek szánt kagyló formájut ajánlom, a kifejezetten kutyáknak készültnek kiszakitotta az alját a körmével. Egy próbát megér
2023. máj. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
97%

Nekem német juhászom van. Ő nagyon hamar kinőtte a kagylót, azt a pálcás-fóliás verziót pedig meg sem próbáltam, úgy is kiszakította volna pár perce alatt.

Viszont sok keresés után találtam egy tökéletes megoldást: 275 literes szüretelőkád. 110 cm átmérő, 35 cm magas, tehát könnyen belép és bőven elfér benne. Van kétféle verzió: a terrakotta színű élelmiszerbiztos, a fekete fele annyi és normál műanyag. Sokkal erősebb mint a kagyló.

2023. máj. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
96%
Nekünk is van, a kutyáim imádják! Volt már 2 kagyló medencénk de azt vettek észre, hogy elég vékony műanyagból készül így nem túl tartós! Tavaly váltottam egy nagyobb ládára! Az tökéletes!
2023. máj. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%

Nekünk volt egy ilyen kerti medence amiből ittak is, nyáron bele is feküdtek.


Ha valami szebbet szeretnél, nézz körül kertészetekben, lesznek faragott kő dézsák, mini tavacskák, amik jók lesznek erre.


Időnként ki kell merni, kisikálni és újra tölteni, de kb ennyi.

2023. máj. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk van egy kagyló, ha van benne víz, akár napi többször is belemennek a kutyák, egyik az oldalát kaparja, másik belefekszik és volt egy, aki annó magára kaparta a vizet, meg kérte, hogy fröcsköljük neki :)


Nem egy nagy kiadás, pár ezer ft, szerintem megéri kipróbálni.

2023. máj. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat.Egyenlőre vagy a medencét veszem meg vagy a szüreti dézsát.
2023. máj. 2. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!