Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A tacskóm házikóját kiporszívó...

Satzowlee kérdése:

A tacskóm házikóját kiporszívóztam, a rongyocskáit kiráztam, mosás nélkül visszatettem(hadd érezze a saját szagát). Azóta nem megy be a házába. Mit tehetek, hogy visszaszokjon, már 3-éjszaka telt el azóta???

Figyelt kérdés

2023. máj. 6. 06:43
 1/7 anonim ***** válasza:
92%

Próbáld meg - ha van benne elég hely- hogy beteszed a reggelijét. Vagy a kedvenc játékát.

Esetleg ülj le a házikó közvetlen közelében, és hívd oda, simogasd , játsz vele, dobálj be labdát, vedd ki, dobd be újra..


Vagy ha más nincs, fúj be feliway spray-vel. Hátha.

Tedd máshova a házikót pl olyan helyre, ahol te is sokat tartózkodsz pl konyha, vagy bármi, ahol a közeledben lehet.


Nem lehet, hogy látta, ahogy porszívózod, esetleg fél a hangjától? Mert ha nem mostál ki semmit, akkor a szagát biztos megtartotta. Nem hiszem, hogy az a gond.

2023. máj. 6. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
97%
Az előző kommentelő nagyon jól összefoglalta, de sztem tegyél bele olyan dolgokat, amiket szeret. Megkérdezhetem, hogy vegyszeres rongyal mostad e le a házikóját?
2023. máj. 6. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%
Az nem lehet, hogy szimplán csak melege van?
2023. máj. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem, semmi vegyszer, csupán egy alapos száraz porszívózás, ennyi.

Melege nem hinném, hisz esténként 10°-körüli hőmérsékletek vannak, köszönöm a tippeket.

2023. máj. 6. 10:47
 5/7 anonim ***** válasza:
75%
Kint tartasz egy tacskót? Remélem ez csak kamu!
2023. máj. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kint, természetesen télen nem. Fűtjük a házát amikor szükséges.
2023. máj. 6. 15:43
 7/7 anonim ***** válasza:
66%
Sosem fogom megérteni, ha valaki nem szereti a kutyáját még annyira sem, hogy az alap igényeinek megfelelően tartsa, minek vállal kutyát? Mert az divatos az instagramon?
2023. máj. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!