Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Igaz, hogy legközelebb francia...

Igaz, hogy legközelebb franciaországban van csak American Bully kennel?

Figyelt kérdés
És mennyibe kerül ott egy kutyus? Csak mert hallottam, hogy sopronba van valami szaporító de onnan nem szeretnék. Mindenképp csak jó helyről!
2010. okt. 10. 10:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Milyen kutya az az American Bully? még nem hallottam róla.
2010. okt. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen franciaországban van legközelebb, úgy mint a kangal is sajnos pedig egyik kedvenc fajtám. Nem tudom mennyire elterjedt franciaországban az american bully mert ha nem akkor valószinüleg 300 000 ft-tól a határ a csillagos ég.
2010. okt. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Ird be googleba:D

Másodiknak köszönöm a válaszát:)

2010. okt. 10. 10:59
 4/9 anonim ***** válasza:
beírtam googléba és pibullokról adott ki képet.
2010. okt. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Az american bully, az miben különbözik az amerikai bulldogtól? Nekem nagyon hasonlónak tűnik, és a neve is :)


És az van itthon is. Azt nem tudom, hogy milyen minőségű a magyar állomány, de ha kimész egy kiállításra és körbe nézel, akkor megismerheted jobban.


Azt tudom, hogy van itthon working bulldogs nevű szervezet: [link]


Ha velük megismerkedsz, biztos ők is tudnak ajánlani jó kennelt.

2010. okt. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

14:32-nek köszönöm, de a két kutyus teljesen más:D

a Bully ilyen: [link]

2010. okt. 10. 19:08
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia! Hát ilyen kutyát itt biztos nem találsz, én pl. imádom a bull típusú terriereket, de ez nagyon durva, olyan mint egy disznó, csoda hogy egyáltalán menni tud. Gondolom pit + bulldog keveréke. Az amstaff, pit vagy bull terrier egyáltalán nem tettszik?! Amúgy nem kötekedésből kérdezem!
2010. okt. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

ízlések és pofonok.

már beszéltem a francia tenyésztővel, lefoglaltam és előreláthatólag jövő augusztusba hozható el 15hetes korában a kutyus.

2010. okt. 11. 16:40
 9/9 anonim válasza:
Szeretném megkérdezni milyen árba vannak ezek a bully-k és esetleg tudsz e kennel címet adni ahonnan rendelted?
2013. jún. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!