Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek a King...

Mi a véleményetek a King Charles spánielről, Nekem a Cavalier is tetszik, de a King Charles valahogy aranyosabb, kisebb. Mindkettő ugyanolyan nyudogdt és nevelhető?

Figyelt kérdés
Honnan érdemes King Charles spánielt választani?
2010. okt. 10. 11:41
 1/6 anonim válasza:
nekem King Charles spanielem volt, de o tenyleg hogy nagyon nyugodt es aranyos kis kutyus volt :)
2010. okt. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nekékem othon 5 cavalier kutyusom van.mind bent a lakásben es nagyon okaosak.szerintem a cavalier sokkal szebb meg nem anyira fulad mint a king charles.mert a king charlesnak olyan az orra mint a mopsznak es az nyáron fulad.
2010. okt. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak is tenyésztőtől válassz! Érdemes többet megnézned, igaz az áruk borsos/80-100e/ de biztos, hogy egészségesek, nem úgy,amit 40-50ezerért árulnak az expresszen, szinte oltás nélkül. Egyébként egészséges,ellenálló faj,nyugodt,imádja a gyerekeket.Iazából többed magával érzi jól magát.Minden kutya jól nevelhető,nincs ez fajtához kötve.
2010. okt. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem az előttem válaszolók nem igazán a kérdésre válaszoltak.... Mivel én is csak cavalierek tenyésztésében vagyok jártas, így nem igazán tudok mondani konkrét helyet, ahonnan válassz. Azonban általános igazság, hogy ne olcsó helyről vegyél kicsit. Itthon ha jól tudom egy tenyészet van. Bár őket sem nagyon látom kiállításokon......


A cavaliereknél a minőségi kutyusok Mo-on 150-200 e Ft között mozognak. Szerintem legalább ennyibe kerül egy minőségi King Charles is.

Talán javasolnám azt, hogy gyűjts még egy picit pénzt, és inkább külföldről hozz be egy kutyust. Mindenképpen szűrt szülőktől vegyél picit!

Sajnos nem egyszer volt már olyanra példa, hogy az olcsó kutya lett a végén a drága.....

2010. okt. 12. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2010. okt. 13. 19:51
 6/6 anonim válasza:
Nekem egy cavalierem van, de nála tündéribb kutyust el se tudok képzelni.
2011. aug. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!