Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajta szájkosarat...

Milyen fajta szájkosarat vegyek egy beagle-nek? És mekkorát?

Figyelt kérdés

Nagyon szelíd, nem harap, de néha szeretnék vele buszon utazni. És nem szeretném, hogy nagyon kényelmetlen legyen neki.

A méretről pedig annyit, hogy még kölyök, szóval nem tudom lemérni.


2010. okt. 10. 12:21
 1/5 anonim ***** válasza:
igazából beagle még soha nem harapott meg embert :D de az is igaz, hogy buszra nem viheted fel a nélkül (legalábbis szerintem) amúgy menj el vele olyan helyre, ahol lehet ilyeneket venni, és ott ráadják..
2010. okt. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én a textilt javaslom.

Itt van h melyikből milyen méret kell neki:

Bőr:5-től 8-as méretig


Fém: 1-től 3-as méretig


Textil:4-es; 4 XL-es


Szájszíj: 2 - es

2010. okt. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem Begale-m van, kézbe viszem buszon, és míg nem teszem le, ölkutyának minősül. Jegy és szájkosár nélkül utazok vele. Most egy éves, rendszeresen járok buszokon, találkoztam már ellenőrökkel is. Eddig soha, senki nem szólt egy rossz szót sem érte. De ha Te nem kézbe viszed, akkor bizony jegy és szájkosár is kell. Nem tudom hanyas a mérete. :S
2010. okt. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!

Off: Nekem is beaglém van és az enyém 17 kg :( Hogy tudod ilyen jó formában tartani, hogy te kézben elbírod?

2010. okt. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Utolsó:

13 kg, kislány.:) Rengeteget mozog, nem vékony, inkább ideális testalkata van. De tény, hogy a fiú kutyák nagyobbak. Egyik ismerősömé, kétszer akkora mint az enyém. :) Nem könnyű, mivel én is nő vagyok, de szépen tud kézbe maradni, nem izeg-mozog, ha leülünk, akkor meg az ablakon nézelődik kifelé. :)

2010. okt. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!