Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudnátok segíteni?

Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Van egy kutyám 6 éves.Eléggé unatkozik egyedül van,kutyát nem akarok hozni mellé nagyon szeretem őket de elveszettem két kutyámat és még mindig nem vagyok túl rajtuk.Macska sem jöhet szóba mert nem szereti őket.Kacsára gondoltam hogy hozzok neki egyet,igaz ez sem jó ötlet mivel régebben megölt egy tyúkot nálunk .Kicsibe hoznám a kacsát és megszeretetném vele nem bántja amúgy a kicsi dolgokat az egeret sem bántotta játszott vele.Igaz a tyúk is sem volt nagy amit megölt.Hát már tényleg nem tudom.Valaki valami tipp,aki hasonló helyzetben van?
2023. máj. 12. 18:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Nem kell mellé másik állat. Ha többet foglalkoznál vele, rendszeresen sétáltatnád, tanítanád, játszanál vele, akkor nem unatkozna.
2023. máj. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
68%
Nem kell mellé másik állat. Ha többet foglalkoznál vele, rendszeresen sétáltatnád, tanítanád, játszanál vele, akkor nem unatkozna.
2023. máj. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
72%
#2 Kicsit sem feltűnő ám, hogy egy az egyben bemásoltad az én válaszomat.. Ennyire kellenek a pontok?! (#1 voltam)
2023. máj. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem is ismertek szerintek nem foglalkozom vele mit itélkeztek egyből okoskodtok . Egy majdnem mindennap viszem sétáltatni,játszom vele, de dolgozom én arra az időre gondoltam.
2023. máj. 12. 19:30
 5/11 anonim ***** válasza:
63%
#2 Kicsit sem feltűnő ám, hogy egy az egyben bemásoltad az én válaszomat.. Ennyire kellenek a pontok?! (#1 voltam)
2023. máj. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
94%
Akkor írd le, hogy mennyit fárasztod, mennyit foglalkozol vele egy nap. Rendesen lefárasztott kutya nem unatkozik egyedül.
2023. máj. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 zebulon66 ***** válasza:
Én is így voltam. Sokat kell foglalkozni vele legalább két év mire elfelejti volt egy társa. Nehéz a másik kutya is nem tudni elfogadják egymást? Nagy munka de nekem ez hozta a megoldást.
2023. máj. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Kérj meg egy ismerősöd h foglalkozon vele (ha van ilyen)
2023. máj. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb ember akinek kutyája van nem otthonról dolgozik,hogy mindig a kutyával legyen.Amíg dolgozol abban a 8-9 órában a kutya aki normálisan le van farasztva szellemileg és fizikailag is nem fog unatkozni.Alszik majd szinte végig.Ha félsz hogy unatkozik akkor viszont adj neki feladatot pl labdába nádi,szimatszőnyeg.
2023. máj. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A legtöbb ember akinek kutyája van nem otthonról dolgozik,hogy mindig a kutyával legyen.Amíg dolgozol abban a 8-9 órában a kutya aki normálisan le van farasztva szellemileg és fizikailag is nem fog unatkozni.Alszik majd szinte végig.Ha félsz hogy unatkozik akkor viszont adj neki feladatot pl labdába nádi,szimatszőnyeg.
2023. máj. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!