Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szomszéd kutyája egész éjszaka...

Szomszéd kutyája egész éjszaka az ablakom alatt ugat. Szóltam nekik, de nem érdekli őket. A kutyával nincs foglalkozva, egész nap egy ólba van bezárva. Kihez tudok fordulni,hol tudom ezt bejelenteni? Nem lehet tőle aludni,konkrétan a sírás kerülget.

Figyelt kérdés

2023. máj. 19. 23:23
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
nézz utánna, hogy mettől meddig van csendháborítás és tegyél feljelentést név nélkül.
2023. máj. 19. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%

Jegyzőnél birtokvédelmi eljárást indítasz.

Nem állatbarát a másik megoldás: nyáron nem fog már megfázni a kutya ha vizes lesz, némi locsolással hallgatásra tudod bírni.

2023. máj. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Próbáltam locsolni, hogy őszinte legyek, de még jobban rákezd, nem érdekli. Semmi nevelést nem kap, csak van... Érdekes, hogy nekem a 3 mudim csendben van. Ez egész éjszaka ugatja a semmit.
2023. máj. 19. 23:45
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ebben semmi erdekes, a kutyaval nem foglalkozik senki, persze, hogy ugatja a semmit.


Sajnos igy szokott ez lenni. Talan a jegyzo segithet, ahogy mar irtak.

2023. máj. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanebben a cipőben jártam,2x szóltam a szomszédnak,azt mondta nem tud vele mit csinálni..bementem a jegyzőhöz,bemutattam a hangfelvételeket,videokat amit készítettem,egyetértett hogy ez nem állapot.Írt egy jól megfogalmazott figyelmeztető levelet,kiküldette az idióta szomszédnak,az önkormányzat embere vitte ki,alá is kellett írnia.Azóta bezárja éjszakára a kutyát,legalább akkor csend van..
2023. máj. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Update: Bejelentettem, mert már nem bírtam tovább. Kijöttek, kiderült, hogy két kutya van, ráadásul szaporítják őket. Oltva stb természetesen nem voltak soha szegények. Egy menhelyes ismerősöm segítségével meg tudtunk egyezni a szomszéddal, a kutyák most már jó helyen vannak én pedig nyugodtan alhatok…
2023. máj. 29. 23:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!