Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valami tanács a szégyen...

NevemUrsus kérdése:

Valami tanács a szégyen leküzdésére?

Figyelt kérdés

talán nem pont ide illik, de a kontextus miatt talán mégis.


egyszer felejti el az ember azt a nyomorult zacskót vinni és a szomszéd kézzel szedeti fel veled a kutyakakát... persze tudom hogy én is hibás vagyok, de nem tudta volna megvárni amíg hazamegyek és hozok egy zacskót és összeszedem?

meg is fenyegetett hogyha ilyen mégegyszer előfordul feljelent...fantasztikus.


(rant vége, ha volt már valakivel ilyen, kérlek oszd meg hogy ne érezzem ennyire egyedül magam, haha)



2023. máj. 20. 09:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
96%
Nem volt zsepi sem nálad?
2023. máj. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
96%
nem az a szégyen, h kézzel felszedted, hanem h hagytad magad a szomszéd által megalázni :(
2023. máj. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
94%

Azért megdobhatott volna egy hipermarketes reklámújsággal, esetleg nagyobb levelek is akadnak ebben az évszakban. A városi parkokban pedig ki lehet venni a kukaedényekből alkalmas papírokat vagy használt eldobós poharakat erre a célra.


Azért az elég hülye, aki urbán környezetben kézzel szedi össze a kutyaszart - és nem pisztollyal kényszerítik erre!

2023. máj. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, ez konkrétan és átvitt értelemben is xar ügy. Nyilván nem a szomszéd elé kellett volna kakáltatnod a kutyádat - ami kakát (ha nem üvölti le a fejedet) - valószínűleg ott hagytál volna, mert "nálad éppen nincs zacskó". Ugye? És azt neki kellett volna összeszedni. Valószínűleg nem először.

És igen, ő is megvárhatta volna, hogy hazamenjél zacskóért, vagy adhatott volna egyet.

Szomszéd túltolta, neked viszont egy életre szóló tanulság.

Lépj tovább. Holnap is fel fog kelni a Nap, hidd el :)

2023. máj. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
94%

Egyrészt vannak ilyen kutyakakizacsi tartó baszok, azt rá kell kötni a pórázra és akkor mindig van nálad. Nekünk a kutyasétáltatós szett nadrág/kabát/pulcsi zsebeiben is van egy-egy plusz zacsi, vészhelyzetre, és pzs is mindig van nálam.


Velem egyszer fordult elő, hogy kifogyott a tartóból a zacsi és elfelejtettem cserélni, és pont a zsebemben sem volt se zacsi, se zsepi, de akkor úgy, ahogy valaki írta, összeszedtem vmi eldobott zacsit és azzal szedtem fel. Kézzel tuti nem szedtem volna fel. :-(

2023. máj. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez valóban kellemetlen helyzet.A szomszédnak se kellett volna ennyire agresszív módon reagálni az esetre.Ha nincsen nálad semmilyen zacsi,zsepi akkor tényleg marad a levél vagy a szomszédnak kellett volna adnia valamit.Legközelebb vegyél a pórázra zacskó tartót és akkor mindig lesz nálad.
2023. máj. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
De ha szomszéd, akkor miért nem mentél haza? Velem is fordult már elő ilyen, de visszamentem, aztán felszedtem, amit ott hagytam. Biztos nem szedtem volna fel kézzel. (gondolom nem 10.000 hektáros telken laksz, hogy fél óra hazasetalni)
2023. máj. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
36%

#7 Nekem itt a kutyaszaratás-jelenet ugrik be "A bolond egy napja" című filmből!

XD

2023. máj. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
95%
Előbb fizettem volna a rendőrnek 30 ezer forint bírságot mint hogy kézzel felszedjem.
2023. máj. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan milyen okból jelent fel? És te miért hallgattál rá, és szedted fel puszta kézzel ahelyett, hogy megmondtad volna neki, hogy nem, hazamész zacskóért? Semmit nem csinálhat veled, mert akkor meg te jelentheted fel őt.


Ui.: félreértés ne essék, nem értek egyet azzal, hogy a szomszéd elé sz*rik a kutya oszt a gazdi ott hagyja, de ez már a másik véglet és elképesztő.

2023. máj. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!