Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 1,5éves kutyám, miért nem...

1,5éves kutyám, miért nem szobatiszta?

Figyelt kérdés
kertes házban lakunk,plusz van pelusa bent,eddig nem voltak problémák vele,még a pelust sem használta.pár hete ivartalanítva lett,és azóta minden éjjel potyogtat amerre jár,szoba,konyha...mindenhol.nem értem miért csinálhatja,mert ok kell neki,de akkor miért nem a pelusba csinálja,vagy talán így áll bosszút,mert bántottuk,passz. műtét után én végig itthon maradtam vele,babusgattam,meg azóta is ami tőlem telik megadom neki,elképzelésem nincs mitől lehet.
2010. okt. 10. 18:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Bántottátok? Kan?
2010. okt. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
a bántást szerintem arra értette, hogy elvitték ivartalanítani. Mert a gazdik elvisznek engem egy gonosz emberhez aki megfoszt a férfiasságomtól/nőiességemtől, szóval most haragszom rájuk és borsot török az orruk alá!
2010. okt. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
heh... nekünk a kutyánk ezt akkor csinálja ha nem kap meg vmit ... pl el akarja venni a kajám este felé akkor lefekszünk és pottyant nekünk egyet a szőnyegre -__-"
2010. okt. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

a kutyád valószínüleg szobatiszta -mint minden kutya nem szeret a lakhelyére piszkítani...

a probléma szerintem, hogy nem kutyaként viselkedtek vele-erre szeretné felhíni a figyelmet: "kérem szépen kétlábúak, én egy másik faj képviselője vagyok és szükségem van egy megbízható vezetőre, testmozgásra, iránymutatásra és babusgatásra csak akkor ha jó a kedvem és nyugodt vagyok!!!"

2010. okt. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!