Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek miért csinálhatta...

Szerintetek miért csinálhatta ezt?

Figyelt kérdés

Van egy 1,5 éves kutyánk, nem lett túl jól szocializálva, de azért nem szokott mindentől megijedni, ilyen fura zörejektől, vagy árnyaktól, eldobott zacsitól, stb...

Ma mentünk az előbb a szokásos esti sétára, ilyenkor általában ugyanaz az útvonal. Na a kutya egyszer csak egy utca végén megáll és néz előre, majd elkezd morogni meg ugatni. Férjem elment szétnézni, hogy mit láthat, de nem vett észre semmi különöset. Ezután fordultunk vissza és egész úton forgott hátra és néha ugatott még 1-2t. Őszintén szólva én nagyon megijedtem. Persze gondolom, hogy beképzelt csak valamit, de azért mégis ijesztő volt számomra. Mit gondoltok, mi történhetett?


2023. máj. 20. 22:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az én naaaagy és erős és félelmetes németjuhászom képes ezt előadni egy távoli szemeteszsákra, egy szokatlan helyen hagyott gazdátlan babakocsira úgyhogy valószínűleg nálatok sem a chupacabra ólálkodott a sötétben. 😀
2023. máj. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Olyat hallott, amit ti nem. Elofordul.

Lehet volt a tavolban egy masik allat pl.

2023. máj. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg macskát, nyestet, esetleg ha olyan környéken laktok rókát szagolt ki/hallott/látott. Bár jó a látásuk, de sötétben azért nem látnak olyan jól, mint nappal, az enyém is szokott ilyet csinálni, hogy áll mereven, borzol, bámul bele a sötétbe, én meg mondogatom, hogy "nyugi már, nincs ott semmi, nincs ott semmi... ugye nincs ott semmi?" :D
2023. máj. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!