Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valakinek a kutyájánál ez már...

Valakinek a kutyájánál ez már előfordult? Félek hogy valami nagy probléma van!

Figyelt kérdés
nemrég értem haza és azt láttam a kutyám bal oldali szeme nagyon picit de mégis láthatóan megduzzadt,és csak félig van nyitva.fogtam egy zseblámpát és megnéztem a szemét és a belső szemzug tövébe pici fehér pöttyöket láttam?megtudná mondani valaki hogy ez árpa lehet vagy mi? nem könnyezik és semmiféle váladék nem távozik belöle sajnos 8ig volt állatorvosi rendelés.SEGITSETEK KÉRLEK
2010. okt. 10. 21:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia, az én kutyám szemével volt egyszer hasonló, de az övé inkább lefele lógott, nem duzzadt volt. Ő belekapott és a harmadik szemhéját sértette meg, ezért volt ez nála.
2010. okt. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
szia köszönöm hogy irtál nálam semmi különös nem látszik csak mondom h félig nyitva a szemét és mikor belenéztem a szem belső sarkába van pár fehér pötty nagyon aggodom érte.
2010. okt. 10. 21:31
 3/4 anonim ***** válasza:
Holnap vidd el akkor a dokihoz, ő megmondja, ha van valami baj, és ad gyógyszert rá.
2010. okt. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ez természetes hogy elviszem de akkor is aggódom érte!

remélem reggelig csak javulni fog !

2010. okt. 10. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!